چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
17:51 | | فجر 35

فیلم اولی ها آینده خوبی در تولیدات آینده سینما دارند

فیلم اولی ها آینده خوبی در تولیدات آینده سینما دارند

مسعود مددی به خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین» گفت: همه فیلمسازان به اثری که خلق می کنند علاقمند هستند و زمانیکه قرار است فیلمشان در مسابقه ای بررسی شود تصورشان بر این است که فیلمشان بهترین است.

وی ادامه داد: اگر هر فیلمسازی قضاوت صحیحی داشته باشد دیگر برای فیلم خود چانه زنی نمی کنند تا فیلمش پذیرفته شود. همه فیلمسازان برای ساخت فیلم خود زحمت کشیده اند و می خواهند فیلمشان دیده شود . در سال های اخیر شاهد بودیم که حتی بعضی از فیلمسازها به ساعت نمایش فیلم خود نیز اعتراض دارند.

کارگردان فیلم سینمایی«گیتا» با اشاره به حضور فیلم اولی ها در سال های گذشته ، گفت: در سه سال اخیر در بخش نگاه نو فیلم هایی ساخته شد و شایستگی های فیلم اولی ها به خوبی دیده شد تا آنجا که در مقایسه ، ضعف فیلمسازان حرفه ای فعال در سودای سیمرغ بیشتر عیان شد. فیلم های درخشان از فیلمسازان جوان نشان می داد که آنها با دقت زیادی فیلم ساختند که با این روند نتیجه قطعا آنها در سال های آینده نتیجه بهتری در تولید فیلم خواهند گرفت.

مددی با بیان اینکه فیلمسازان جوان بیشتر به امکانات و فضا احتیاج دارند، افزود: متاسفانه در سال های اخیر شاهد بودیم که تعدادی از فیلمسازان پیشکسوت در حال تکرار هستند و ساخت فیلم خوب و قدرت بیان سینمایی در فیلمسازان کهنه کار کمرنگ شده است. ما همچنان دوست داریم فیلمسازان پیشکسوت فیلم خوب بسازند زیرا حضورشان می تواند برای سینمای ایران مفید باشد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.