یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
13:36 | | فجر 35

توضیحات دبیر جشنواره درباره اهداف انتصاب دوبازیگر به عنوان مشاور

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، دبیر جشنواره سی و چهارم فجر درباره انتصاب شهاب حسینی و مهتاب کرامتی به عنوان مشاوران جشنواره اظهار کرد: شاید بحث‌های زیادی در برخی رسانه‌ها در خصوص استفاده از دو مشاور سینمایی مطرح شده باشد و این اقدام کم سابقه است. دلیل این اقدام، به حضور هنرمندان در برگزاری جشنواره ملی باز می‌گردد.
حیدری ادامه داد: جشنواره فیلم فجر به صورت کاملا حرفه‌ای برگزار می‌شود و حضور نماینده‌ای از اهالی سینما در این رویداد می‌تواند دیوار بین مدیران دولتی و هنرمندان را بردارد. این جشنواره متعلق به سینماگران و استفاده از چهره‌های سینمایی در جشنواره‌های دنیا مرسوم است و حضور شهاب حسینی و مهتاب کرامتی به عنوان دو تن از بازیگران خوب و نام آشنای سینمای ایران در حضور مخاطبان و مردم در این رویداد سینمایی نقشی اساسی دارد.
وی تاکید کرد: مردم چهره‌های محبوبشان را دوست دارند و ارتباط بهتری با آنان برقرار می‌کنند؛ شهاب حسینی و مهتاب کرامتی می‌توانند ارتباط جشنواره و مردم را بیشتر کنند و بخش بیشتری از مردم به واسطه این دو بازیگر خوب سینما، با جشنواره ارتباط برقرار کنند.
دبیر جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه جشنواره صرفا به میزان حضور مردمی که بلیط می‌خرند برنمی گردد، افزود: حضور دو بازیگر به عنوان مشاور در جشنواره، می‌تواند مخاطبان را به حضور در جشنواره ترغیب کرده و فاصله بین جشنواره و مردم از این طریق کاهش یابد.
حیدری تصریح کرد: انتخاب شهاب حسینی به عنوان مشاور و مهتاب کرامتی به عنوان مشاور هنری، بازخوردهای خوبی برای جشنواره داشت و امیدواریم این اتفاق در جشنواره فجر در ادوار آینده نیز ادامه داشته باشند و اقشار مختلف سینمایی در جشنواره در کنار مدیران نماینده‌ای داشته باشند.
به گفته وی، حضور مهتاب به عنوان مشاور هنری در جشنواره فیلم فجر اثرگذار بود و این تجربه می‌تواند برای این بازیگر سینما نیز مفید باشد.
حیدری اضافه کرد: شهاب حسینی نیز از بازیگران خوب سینما است و مشاوره‌های وی در زمینه‌های مختلف و برنامه‌های مورد نظر این بازیگر، مثمر ثمر بود و قطعا ادامه این روند می‌تواند مفید‌تر باشد و حس بهتری برای مردم و اهالی سینما ایجاد کند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.