دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
18:28 | | فجر 35

«ایستاده در غبار» زندگی حاج احمد متوسلیان را به فجر می آورد

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر، محمدحسین مهدویان درباره نوع روایت این فیلمش در جشنواره گفت: مخاطبان با دیدن«ایستاده در غبار» روایت متفاوتی را تجربه خواهند کرد که با همه الگوهای مرسوم روایت در سینمای ایران متفاوت است.
فیلم «ایستاده در غبار» که اولین فیلم بلند سینمایی محمدحسین مهدویان است زندگی حاج احمد متوسلیان، فرمانده جاویدالاثر لشگر محمد رسول الله (ص) را از دوران کودکی تا سال‌های حضور در جبهه‌های جنگ و مفقود شدنش روایت می‌کند.
حبیب اله‌ والی نژاد تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد، «ایستاده در غبار» دومین همکاری او با مهدویان بعد از مجموعه«آخرین روزهای زمستان» است ضمن اینکه این فیلم محصول سازمان هنری-رسانه ای اوج است.
فیلمبرداری این فیلم از اواخر شهریورماه در لوکیشن هایی همچون شهرک سینمایی دفاع مقدس، شهر مریوان و شهر اندیمشک آغاز شد. هادی حجازی فر در نقش احمد متوسلیان ایفاگر نقش اصلی این فیلم سینمایی و امیرحسین هاشمی، ابراهیم امینی و عماد محمدی از دیگر بازیگران اصلی پروژه هستند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: احمد که عصیان نوجوانی اش را در سکوت گذرانده، فرمانده لشگری می شود که باید در دروازه های خرمشهر با دشمن بجنگند اما سرنوشت او فرسنگ ها دور از مرز ایران رقم می خورد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.