شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
16:31 | | فجر 35

۱۴ سینما میزبان جشنواره فیلم فجر/ پردیس ملت کاخ مردمی جشنواره است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر یادآور شد: دو فیلم نگاه نو سودای سیمرغ را فردا ظهر اعلام خواهیم کرد.

وی درباره بولتن جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: ما فکر کردیم که بولتن را حذف کنیم و صرفه جویی کاغذی هم داشته باشم، اما نمی‌توانستیم مجموعه‌ای از تغییرات را در یک دوره اعمال کنیم. بولتن امسال برنامه‌ریزی شده و طرح اصلی آن نیز مشخص شده و اگر بنا به تغییری در آن باشد، از سال بعد خواهد بود.

حیدری با بیان اینکه اختتایمه در برج میلاد و افتتاحیه در تالار وحدت خواهد بود، اظهار کرد: اصولا باید افتتاحیه در کاخ باشد، اما چون می‌خواهیم آماده سازی کنیم، نمی‌شود و ۱۱ بهمن در تالار وحدت خواهد بود. در کاخ هم میزبان اهالی رسانه، سازندگان آثار و هنرمندان و منتقدان ، مسئولان و مدیران فرهنگی نهادها و سازمان ها خواهیم بود.

وی ادامه داد: ۱۴ سینما و ۲۷ سالن سینما نمایش دهنده آثار جشنواره برای مردم خواهند بود. هنرمندان به سالن‌ها می‌روند اما شادی فرصتی برای پرسش و پاسخ وجود نداشته باشد، البته ما کاخ مردمی را پردیس سینمایی ملت انتخاب کرده‌ایم که برای سازندگان آثار فرش قرمز پخش می‌شود و هنرمندان در کنار مردم می‌بینند.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.