شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
16:48 | | فجر 35

تخفیف بلیط جشنواره برای دانشجویان/ پیش فروش از سه شنبه آغاز می شود

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، بلیط فروشی اینترنتی فیلم‌های حاضر در جشنواره از روز سه شنبه ۲۹ دی در ۱۴ سینما و در سه گروه بندی آغاز خواهد شد.
در گروه نخست علاقه‌مندان می توانند به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت www.fajrticket.ir برای تماشای آثار مورد نظر خود در پردیس آزادی، پردیس کورش، جوان، پردیس زندگی، فرهنگ، پردیس چارسو، اریکه ایرانیان، استقلال، ماندانا و موزه سینما اقدام کنند.
قیمت بلیط برای هر سری (بلیط ۱۱ فیلم) ۸۸۰ هزار ریال خواهد بود. همچنین دانشجویان می توانند با تخفیف با پرداخت ۷۷۰ هزار ریال، سری ۱۱ تایی بلیط‌های مورد نظر خود را تهیه کنند.
همچنین قیمت بلیط گیشه در سینماهای یاد شده برای هر فیلم ۱۰ هزار تومان است.
در گروه دوم و در پردیس راگا، پردیس کیان و پرشین کرج علاقه‎مندان با مراجعه به سامانه اینترنتی خرید بلیط فیلم های حاضر در جشنواره و پرداخت ۶۶۰ هزار ریال می توانند هر سری از بلیط های جشنواره شامل ۱۱ فیلم را تهیه کنند. همچنین دانشجویان نیز با تخفیف و پرداخت هزینه ۵۵۰ هزار ریال می توانند هر سری از بلیط های جشنواره را دریافت کنند. قیمت بلیط به ازای هر فیلم در گیشه نیز ۸۰ هزار ریال تعیین شده است.
علاقه‌مندان به حضور در پردیس ملت به عنوان کاخ مردمی نیز می توانند با پرداخت دو میلیون ریال به ازای هر سری بلیط شامل ۱۱ فیلم، علاوه بر تماشای فیلم، از برنامه‌های ویژه این بخش همچون فرش قرمز آثار سینمایی بهره‌مند شوند.
همچنین قیمت بلیط هر سری از فیلم‌های مستند ۴۴۰ هزار ریال است و دانشجویان می توانند با بهره مندی از تخفیف و پرداخت ۳۳۰ هزار ریال برای هر سری، بلیط آثار بخش مسابقه مستند را تهیه کنند.
قیمت هر سری فیلم‌های مسابقه هنر و تجربه شامل ۱۱ اثر حاضر در این بخش نیز ۸۸۰ هزار ریال است . دانشجویان با پرداخت ۷۷۰ هزار ریال می توانند بلیط های این بخش را پیش خرید کنند.
لازم به ذکر است نحوه نمایش فیلم «یتیم‌خانه» که در بخش خارج از مسابقه قرار دارد متعاقبا از طریق ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره اعلام خواهد شد.همچنین فیلم های اول حاضر در بخش سودای سیمرغ در آراء مردمی داوری می شوند.
فیلم‌های حاضر در بخش‌های مختلف جشنواره بدین شرح هستند:
سودای سیمرغ ۱ : آبنبات چوبی، اژدها وارد می شود، امکان مینا، به دنیا آمدن، دختر، زاپاس، عادت نمی کنیم، لانتوری، مالاریا، نفس، هفت ماهگی.
سودای سیمرغ۲ : آخرین بار کی سحر رو دیدی؟، بادیگارد، بارکد،‌دلبری، خشم و هیاهو، رسوایی۲، سیانور، کفش هایم کو؟، نقطه کور، نیمه شب اتفاق افتاد، وارونگی
نگاه نو: ابد و یک روز(شرکت در سودای سیمرغ)، برادرم خسرو، جشن تولد، خماری، لاک قرمز، من(شرکت در سودای سیمرغ)، ایستاده در غبار (شرکت در سودای سیمرغ)، پل خواب، خانه ای در خیابان چهل و یکم، گیتا، متولد ۶۵.
مسابقه هنر و تجربه: اینجا کسی نمی میرد، تمرینی برای اجرا، سگ و دیوانه عاشق، قیچی، ممیرو، یک شهروند معمولی، برداشت دوم از قضیه اول، چهارشنبه، سینما نیمکت، گاهی، نیمرخ ها.
مستند: A 157، آزادی، اهالی خیابان یکطرفه، خوان بی خان، خاطرات خانه متروک، رویاهای دم صبح، زمناکو، فصل هرس، کارنامه بنیاد کندی، مجتبی، همراه با فرات.
سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار می شود.

 

جدول گروه بندی فروش بلیط

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.