شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
23:28 | | فجر 35

برگزیدگان بخش تبلیغاتی جشنواره فیلم فجر چه گفتند؟

به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در ابتدا محمد بدرلو برگزیده بخش بهترین عکس که برای فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» بر روی صحنه آمد و از اینکه این جایزه را گرفته، ابراز خوشحالی کرد و گفت: اصلا فکر نمی‌کردم این بالا بایستم و کار من دیده شود. خوشحالم از اینکه به اقلام تبلیغاتی توجه می‌شود و با این کار عکس هم به جایگاهی که در گذشته داشته برمی‌گردد.
در بخش بعدی محسن امیر یوسفی که برنده سیمرغ بلورین بهترین آنونس و تیزر تبلیغاتی روی صحنه حاضر شد و اظهار کرد: خواب تلخ بعد از ۱۲ سال فرصت اکران داشت و از این اتفاق خیلی خوشحال هستم. خواب تلخ تیزر تلویزیونی و بیلبورد خیابانی نداشت و این تیزر تنها چیزی بود که داشتیم و همین‌جا باید از همه مردمی که این فیلم را دیدند تشکر کنم. در بهار سینمای ایران هستیم و امیدوارم همه خوشحال باشیم، دوست داشتم من و عوامل آشغال‌ها هم اینجا باشیم و در رقابت قرار بگیریم و دست کم یک اکران داشته باشیم تا مخاطبین، موافقان و منتقدان آن را ببینند.
امیریوسفی در پایان جایزه‌اش را به شهاب حسینی تقدیم کرد.
علی باقری هم که در بخش بهترین پوستر باری فیلم «من می‌خوام شاه بشم» برگزیده شد، با لباس محلی بر روی صحنه حاضر شد و گفت: این سیمرغ بال‌بال زیادی زد تا به دست من برسد، در جوانی هم سیمرغ گرفته بودم و حالا خوشحالم که دوباره سیمرغ می‌گیرم مخصوصا برای فیلمی که داستانی نیست و آثار بخش مستند هم دیده شدند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.