یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
00:41 | | فجر 35

توجه به خانواده برایم بسیار قابل توجه است

به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، برای تقدیر از محمد دادگو تهیه کننده سینما از حجت‌الله ایوبی و فاطه معتمدآریا دعوت شد که بر روی صحنه حاضر شوند و محمد مهدی دادگو به همراه همسرش مهوش مدرسی بر روی صحنه حاضر شد.
فاطمه عتمدآریا گفت: خوشحالم زیر سایه بزرگان سینما ایستاده‌ام، کسانی که سینمای علمی و خردمندانه را به من یاد دادند. از نظر من ایشان جز نوابغ سینمای ایران هستند و سایه‌شان همیشه بر سینمای ما هست. دانش ایشان خردمندانه است و من یاد گرفتم که سینما علم و هنر و مهر است.
وی همچنین افزود: چقدر خوب است که برای خوشحالی کنار یکدیگر هستیم، در این شرایط است که احساس امنیت می‌کنیم.
ایوبی نیز در همین زمینه عنوان کرد: در همان روزهای اولی که من در مسند کار قرار گرفتم، کارگروه‌های زیادی را با هم گذاشتیم و مسائل مختلف سینمای ایران را بررسی کردیم و ایشان همیشه استفاده از خرد جمعی را در کارشان اصل می‌دادند.
دادگو نیز تاکید کرد: من اگر بخواهم حرف بزنم باید به اندازه سی سال حرف بزنم، اما باید بگویم که من از آئین بزرگداشت خوشم می‌آید؛ چون آئین نام نوه اول من است و بزرگداشت خیلی خوب است و اهالی هنر از اینکه دیده شوند همیشه راضی هستند. البته این بزرگداشت از من گذشته و من آن‌را حسن ظنی از طرف حیدری می‌دانم.
وی ادامه داد: بعضی افراد هستند که وقتی در مصدر کاری قرار می‌گیرند، اعتبار پیدا می‌کنند، اما برخی خودشان هستند که به میزشان اعتبار می‌دهند، دکتر ایوبی که من زیاد او را نمی‌شناسم، از نظرم کسی است که به هر جا و هر پستی که قرار می‌گیرد اعتبار می دهد و باید بگویم توجه به خانواده برایم بسیار مورد توجه بود و این ابتکار را خیلی می پسندم که دوست دارم ادامه پیدا کند. دادگو تاکید کرد: کار هنر و سینما پشتوانه و عقبه‌ای دارد که حتما به خانواده بر می‌گردد و نباید از آن غافل شد. از مصائب و مشقات همسران هنرمندان نباید غافل شد.
او در پایان از احمد حامد، همسر معتمد آریا هم تقدیر کرد که در روزگار سختی این هنرمند در کنار او بوده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.