چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
23:38 | | فجر 35

جشنواره فیلم فجر، نوید بخش روزهای روشن سینمای ایران است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، مرتضی رزاق کریمی اظهار داشت: حضور جوانان فیلمساز و کارگردانان تازه نفس در جشنواره فیلم فجر عامل نشاط و شادابی سینمای ایران است. نشاطی که می تواند نوید روزهای خوشی برای هنرمندان و فعالان این حوزه به همراه داشته باشد.

وی ادامه داد: سینمای ما همگام با تحولات بزرگ دنیای هنر که با سرعت غیر قابل باوری در حال وقوع است، نیازمند فکر و ایده های نو برای مخاطبان خود است. ایده هایی که مشکلات اجتماعی و دغدغه ها، و چالش های موجود در یک جامعه را در قالی یک اثر هنری به تصویر بکشد.

این مستندساز افزود: سینماگران جوان ایرانی با فکر و ایده های نو می توانند به ارتباط بیشتر و پر رنگ تر با سینمای جهان کمک کنند. همه مسئولین سینمایی و سینماگران باید به جوانانی که در این حوزه ایده های نو در سر دارند کمک کنیم که با همین کمک های کوچک می توان پلی به سینمای جهانی و ارتباط با عرصه هنر بین المللی برقرار کرد.

رزاق کریمی در پایان گفت : سال نوی سینمای ایران را به همه فعالان عرصه هنری هفتم تبریک می گویم و امیدوارم روز های داغ و پر رونق جشنواره نوید بخش آینده ای روشن تر از قبل برای همه هنرمندان این سرزمین باشد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.