پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
01:53 | | فجر 35

سال آینده برای بهرام بیضایی بزرگداشت بگیرید

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم تیموریان با اشاره به اینکه بر روی صحنه تالار وحدت نمایش‌های زیادی را بازی کرده و بارها نیز جلوی دوربین رفته است، عنوان کرد: در این مراسم ها صحبت کردن خیلی سخت می‌شود و جالب است بدانید که وقتی اعلام شد قرار است برای من بزرگداشت بگیرند، برخی از دوستان به دخترهای من زنگ زده بودند و جویای حال من شده‌بودند زیرا فکر می‌کردند حتما اتفاقی افتاده که قرار اسیت چنین برنامه‌ای را برای من بگیرند.
وی ادامه داد: امشب یکی از شب‌های خوب زندگی من است و از محمد حیدری تشکر می کنم زیرا خاستگاه‌ ایشان مثل من تئاتر است و در این دوره توانستند ارتباط میان گذشتگان و حال و آینده سینمایی‌ها را برقرار کنند.
تیموریان با بیان اینکه امشب شب اوست، گفت: از همه کسانی که در پروژه های مختلف حتی آب و چایی در دست من گذاشتند تا کسی که در راس امور بودند، تشکر می کنم. از استادانم سمندریان، رفیعی و رکن الدین خسروی. از علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد تشکر می‌کنم که در مقابل بی‌احترامی‌هایی که به بانوی سینمای ایران شد، واکنش نشان داد و از همسرم و دخترهای نازنینم بسیار تشکر می‌کنم.
رایگان نیز اظهار کرد: رویا تیموریان عاشق زندگی است، عاشق مردم است فارغ از رنگ پوست و نژاد. عاشق حرفه‌اش،سینما و تئاتر است. رویا حقیقتی شاد در زندگی من است که باعث شده من قد بکشم و سر بر بالینش بگذارم.
وی ادامه داد: آقای وزیر دو سال قبل از همین تریبون رسمی گفتم که مهربانی و خوش‌رویی کلید درهای بسته است، امیدوارم سال آینده برای بهرام بیضایی بزرگداشتی برای ایشان به اندازه‌ای که باید باشد، بگیریم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.