دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
00:28 | | فجر 35

هیچ وقت خودم را یک فیلمساز تجاری نمی دانم

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، اکتای براهنی پس از نمایش فیلم «پل خواب» در پردیس سینمایی ملت گفت: نمی دانم امروز چه اتفاقی برای فیلم افتاد که کیفیت آن تا این اندازه پایین بود زیرا من این خبر را چندین بار با منتقدین دیده بودیم.

وی ادامه داد: به نظرم باید پیگیری کنیم تا متوجه شوم نسخه dcp در چه وضعیتی قرار گرفته که کیفیت فیلم تا این اندازه پایین آمده است.

کارگردان «پل خواب» درباره پیش بینی خود از نگاه مخاطبان نسبت به فیلم نیز گفت: «پل خواب» یک فیلم قصه گو است اما نمی توان نظر تماشاگران را نسبت به این فیلم به سادگی تخمین زد.

براهنی ادامه داد: متاسفانه این فیلم در کاخ مردمی جشنواره در ساعت بدی اکران شد اما با توجه به اینکه فیلم نوزدهم بودیم نسبت به این موضوع اعتراضی نکردیم.

وی درباره پیش بینی خود از نظر هیات انتخاب جشنواره درباره این فیلم افزود: فکر می کنم منتقدینی که تا این لحظه فیلم را دیده اند نظرشان نسبت به فیلم مثبت بوده است و ارزیابی هیات انتخاب نسبت به فیلم نیز مثبت بوده است.

براهنی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه در زمان ساخت این فیلم به گیشه هم فکر کرده بودید پاسخ داد: اندیشیدن به فروش فیلم در اولویت نخست من نبوده است ضمن اینکه هیچ وقت خودم را یک فیلمساز تجاری نمی دانم.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.