چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
00:42 | | فجر 35

کارگردان« عادت نمی کنیم » نمایش امشب این فیلم را به فاطمه معتمد آریا تقدیم کرد

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشواره فیلم فجر، عصر امروز فرش قرمز «فیلم عادت نمی کنیم»، ساخته ابراهیم ابراهیمیان با حضور عوامل این فیلم در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

پیمان جعفری، تهیه کننده این اثر با تقدیر از استقبال مردم برای حضور در کاخ مردمی جشنواره سی و چهارم فیلم فجر ابراز امیدواری کرد که این استقبال در زمان اکران فیلم در سینما های سراسر کشور نیز ادامه داشته باشد.

وی گفت: این اثر جای بحث و گفت و گوی بسیار دارد و امیدواریم حضور مردم در سینما برای دیدن این فیلم همکاران ما را در ادامه این راه تشویق کند.

**اکران عادت نمی کنیم به فاطمه معتمد آریا تقدیم شد

ابراهیم ابراهیمیان، نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «عادت نمی کنیم» اظهار داشت: عوامل تهیه این فیلم بهترین هایی بودند که می توانستند برای این اثر در کنار من قرار گیرند و من به احترام در مقابل مردم سر تعظیم فرود می آورم.

ابراهیمیان پس از قدردانی از عوامل این فیلم، نمایش امشب را به فاطمه معتمد آریا تقدیم کرد.

**محمدرضا فروتن: این فیلم، یکی از افتخارات کارنامه هنری من است

محمدرضا فروتن با برشمردن برخی از ویژگی های فیلم سینمایی «عادت نمی کنیم»، گفت: این فیلم اثری بود که پیش از تهیه فکر بسیاری در خصوص آن انجام شده بود و خوشبختانه در حال و هوای خوبی نیز ساخته شد.

بازیگر این فیلم با ابراز خرسندی از حضور در کاخ مردمی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، ایفای نقش در «عادت نمی کنیم» را یکی از افتخارات کارنامه هنری خود عنوان کرد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشواره فیلم فجر، هدیه تهرانی غایب فیلم عادت نمی کنیم بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.