جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
14:13 | | فجر 35

برنامه کاخ مردمی سومین روز جشنواره فیلم فجر

به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، فیلم های سینمایی «مالاریا» و «رسوایی ۲» در بخش سودای سیمرغ و «خانه ای در خیابان چهل و یکم» دربخش نگاه نو، امروز (چهارشنبه) در کاخ مردمی جشنواره به نمایش گذاشته خواهد شد.

فیلم سینمایی «خانه ای در خیابان چهل و یکم» نخستین ساخته حمیدرضا قربانی است که عنوان قبلی آن «خانه یحیی» بوده و تهیه کنندگی آن را سیدمحمود رضوی بر عهده دارد.

در این فیلم مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی، علیرضا کمالی، مانی رحمانی ،مانیا علیجانی، علیرضا نیکدل، بهناز نادری، بهزاد داوری، جمشید صفری، مجید رحمتی، بابک جعفریه، سارا نجفی، علی سخن گو ایفای نقش می کنند.

«خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» روایتی از دعوای دو برادر است که بحرانی را در خانواده ایجاد می کنند.

فیلم سینمایی خانه ای در خیابان چهل و یکم ساعت ۱۷:۳۰ فردا (چهارشنبه) در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در کاخ مردمی پردیس سینمایی ملت اکران خواهد شد.

فیلم سینمایی«’مالاری»’ نیز که ساعت ۲۰ امروز در کاخ مردمی جشنواره نمایش داده می‌شود، ششمین فیلم سینمایی پرویز شهبازی است که مسعود ردایی تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.

ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی و آزاده نامداری از بازیگران این فیلم هستند.

داستان این فیلم درباره دختر و پسری است که در تهران گردی های خود با مردی برخورد می کنند که مشکلی دارد. آن ها سعی می کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند. ین اولین فیلمی است که آزاده نامداری مجری تلویزیون و آذرخش فراهانی، پسر بهزاد فراهانی در آن بازی می کنند.

«رسوایی ۲» آخرین فیلمی است که در کاخ مردمی اکران می‌شود. «رسوایی ۲»، ششمین فیلم سینمایی مسعود ده نمکی است که تهیه کنندگی آن را هم خودش برعهده دارد.

این فیلم که ادامه «رسوایی ١» است، داستانی را چند سال بعد از اتفاقات سری اول در یک شهر فرضی روایت می کند. ساخته جدید ده نمکی همچنین دارای ۱۰ دقیقه تروکاژهای کامپیوتری است.

پردیس سینمایی ملت برای اولین بار در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر به عنوان کاخ مردمی انتخاب شده است و مردم می توانند با تهیه بلیت به همراه عوامل فیلم به تماشای آثار مختلف سینمایی بنشینند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.