جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
16:55 | | فجر 35

نمی خواستم فرصت حضور در جشنواره فیلم فجر را از دست بدهم

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر، کارگردان فیلم سینمایی «یک شهروند کاملا معمولی» اظهار کرد: با وجود اینکه این فیلم در بخش مسابقه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور ندارد اما نمی خواستم جای خالی این فیلم در یکی از بزرگترین رویدارهای فرهنگی کشور خالی باشد. من هم مانند هر کارگردان دیگری نمی خواهم هیچ فرصتی را برای نمایش فیلم خود از دست بدهم.

وی گفت: دوست داشتم «یک شهروند کاملا معمولی» در بخش سودای سیمرغ حاضر باشد که با نظر منتقدان و میزان استقبال مخاطبین خودم را ارزیابی می کردم تا متوجه شوم که بعد از ساخت چند فیلم کجای سینمای ایران قرار دارم؟

برزگر افزود: از اینکه «یک شهروند کاملا معمولی»  با استقبال خوب مخاطبان و با سالنی پر از جمعیت نمایش داده شد خوشحالم و امیدوارم تماشاگران با رضایت سالن را ترک کرده باشند.

این کارگردان در پایان تاکید کرد: جشنواره فیلم فجر به عنوان رویداد مهم فرهنگی و هنری سینمای ایران اتفاقی است که هیچ سینماگری دوست ندارد حضور در آن را از دست بدهد. امیدوارم هرجشنواره ای که با هدف و برنامه ریزی برگزار شود مانند جشنواره فیلم فجر بتواند به رشد و تعالی سینمای ایران بیش از پیش کمک کند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.