شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
14:16 | | فجر 35

«نیمه شب اتفاق افتاد» عاشقانه‌ای است که کمتر به آن پرداخته شده است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، حامد بهداد درباره تجربه بازی در این فیلم گفت: «نیمه شب اتفاق افتاد» یک عاشقانه بسیار زیبا بود که شاید کمتر در سینما به آن پرداخته شده باشد و البته شاید به این خاطر است که نمود بیرونی فیلم در جامعه به اندازه سایر موضوعات اجتماعی نیست.

 وی با اشاره به اینکه فیلم فضای کاملا حسی دارد، خاطر نشان کرد: در این فیلم به نوع خاصی از تفکر و انتخاب پرداخته می شود، جامعه مشخصی را درگیر خود می کند و از همان ابتدا تکلیفم با این فیلم مشخص بود.

بازیگر فیلم «هفت ماهگی» درباره همکاری با تینا پاکروان افزود: او کارگردان جوان و خوشفکری است، خوشحالم این همکاری منجر به دیده شدن این فیلم در جشنواره  فیلم فجر شد. پس از خواندن فیلمنامه دریافتم با یک عاشقانه مواجه ام که از لحاظ تنوع تصویری در فضایی راحت روایت می شود.

 بهداد با اشاره به اینکه عشق های غیر متعارف در سینما دچار کلیشه نشده اند، گفت: پیش از این داستان عشق های غیر متعارف را در فیلم های بنی اعتماد دیده ایم و من به شخصه فکر می کنم که این فیلم باید در کارنامه کاری من قرارمی گرفت. خیلی خوشحالم از اینکه این نقش را بازی کردم.

 بازیگر فیلم «سعادت آباد» در پایان گفت: جشنواره امسال را مثل همیشه با امید به روزهای خوب و آینده روشن سینمای ایران شروع کردیم که امیدوارم این حس خوب در تمامی روزهای جشنواره پایدار باشد و سال نوی سینماگران ایرانی با خیر و برکت آغاز شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.