جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
21:19 | | فجر 35

گردهمایی فیلمسازان جوان و پیشکسوت ویژگی جشنواره امسال

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، شادی کرم رودی در مورد فیلم هایی که امسال در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر دیده است، گفت: تا کنون فقط فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان را موفق شدم ببینم و تحت تاثیر بازی بازیگران این فیلم قرار گرفتم، در این فیلم بسیار تحت تاثیر بازی گوهر خیر اندیش قرار گرفتم و از آن بسیار لذت بردم.

او در مورد نحوه حضورش در جشنواره فیلم فجر، گفت: هر سال فیلم های جشنواره را در سینماهای مردمی تماشا می کردم اما امسال اولین سالی است که فیلم ها را در کاخ جشنواره می بینم.

این بازیگر سینما درباره وجه تمایز جشنواره امسال و سال های گذشته گفت: امسال فیلمسازان صاحب نامی در جشنواره حضور دارند که باعث بالا بردن سطح کیفی جشنواره شده است، البته در کنار این نام های بزرگ دوست داشتم که فیلم اصغر فرهادی هم باشد اما متاسفانه این فیلم به جشنواره نرسید.

وی در ادامه افزود: در کنار فیلمسازان صاحب نام، کارگردانان جوان بسیاری هم حضور دارند که سطح کیفی آثار جوانان بسیار متمایز تر از فیلم های سال های گذشته است و این حس خوشایندی را در من به وجود آورده است.

کرم رودی درباره تجربه بازیگری اش در فیلم «یک شهروند کاملا معمولی»، گفت: کار کردن با مجید بزرگر یک اتفاق فوق العاده خوشایند است، او بسیار در مورد بازی بازیگرها سخت گیر است هر چند در زمان تصویر برداری فیلم، انرژی بسیار خوبی را به بازیگران منتقل می کند و این انرژی برای من ضروری بود چون نقش من در این فیلم بسیار سخت بود به این دلیل که باید با کسی همبازی می شدم که فاصله سنی بسیاری با من داشت.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.