جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
14:23 | | فجر 35

امکان مینا تماشاگر را تا آخرین لحظه با خود همراه می کند

 

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، کمال تبریزی با ابراز رضایت از کیفیت پخش امکان مینا، در کاخ مردمی پردیس ملت اظهار داشت: با وجود مشکلات رنگ در تصاویر خوشبختانه صدا و تصویر پخش شده در سالن رضایت بخش بود.

کارگردان فیلم «امکان مینا» در پاسخ به این سوال که با توجه به استقبال بسیار خوب تماشگران از امکان مینا تصور می کنید این فیلم موفق به دریافت سیمرغ می شود؟ گفت: اعتقاد دارم سیمرغ باید به جوان هایی داده شود که کسب این جوایز باعث دلگرمی و تشویق آنها است.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم بازیگران اصلی این فیلم از جمله مینا ساداتی و میلاد کی مرام کاندیدای دریافت سیمرغ شوند.

تبریزی با توجه به داستان این فیلم که در اواسط دهه ۶۰ رخ می دهد افزود: نشان دادن فضای پیرامونی اواسط دهه ۶۰ با توجه به تغییرات شهری بسیار سخت بود ولی امیدوارم تلاش هایی که انجام شد بتواند رضایت تماشاگران این فیلم را جلب کند.

وی در پاسخ به این سوال که ویژگی خاص فیلم برای تماشاگران چه خواهد بود گفت: داستان فیلم و نوع روایت آن به گونه ای است که علاوه بر تلخی های داستان می تواند تماشاگر را تا آخرین لحظه با خود همراه کند.

کارگردان «امکان مینا» در پایان در پاسخ به این سوال که شما پیش از اکران فیلم عکس العمل تماشاگران را چکونه پیش بینی می کردید خاطر نشان کرد: طبیعی است که اولین نمایش هر فیلم برای عوامل آن هیجان دارد اما این اطمینان را داشتم که این اثر می تواند بیننده را تا آخرین لحظه با خود همراه کند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.