چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
18:18 | | فجر 35

رقابت در بخش نگاه نو جشنواره سی و چهارم سخت است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، حمیدرضا قربانی درباره نخستین اثر سینمایی خود، اظهار کرد: داستان این فیلم، یک قصه ی واقعی بود که پیشتر آن را شنیده بودم و تصمیم گرفتم بسط و گسترش دهم و آن چه را که فکر می کردم جذاب است، به قصه فیلم اضافه کردم.

او که قبلا از این، تنها در مقام تدوین گر و دستیار کارگردان ظاهر شده بود، درباره ارزیابی خود از فیلمش پس از نمایش گفت: به طور قطع من کارگردان فیلم هستم و نمی توانم راجع به فیلم خودم قضاوت کنم اما امیدوارم مردم خانه ای در خیابان چهل و یکم را دوست داشته باشند که البته این موضوع مقداری تبلیغات نیاز دارد.

کارگردان فیلم سینمایی «خانه ای در خیابان چهل و یکم» در پاسخ به این سوال که آیا فیلمش مورد توجه هیات داوران جشنواره نیز قرار می گیرد یا خیر، اظهار کرد: به طور قطع امیدوارم این اثر مورد توجه هیات داوران قرار بگیرد و طبیعی است که اگر برنده ی جایزه ی سیمرغ شوم، خوشحال خواهم شد.

قربانی تاکید کرد: البته باید توجه کرد که امسال فیلم های بسیار خوبی در بخش نگاه نو شرکت کرده اند و همکاران دیگر ما آثار خوبی ارائه دادند. به همین خاطر رقابت در بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر سی و چهارم یک مقدار سخت تر است اما هر اتفاقی بیافتد به فال نیک می گیرم.

او در پاسخ به این سوال که آیا در سال های آینده نیز به کارگردانی ادامه می دهد یا خیر، گفت: پیش از این در کسوت تدوین گر و دستیار کارگردان کار کرده بودم اما تصمیم دارم در آینده فعالیت در حوزه تدوین و کارگردانی را ادامه دهم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.