جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
14:45 | | فجر 35

سطح کیفی فیلم های امسال راضی کننده است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، محمدرضا غفاری بازیگر فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» گفت:  تا به امروز در جشنواره موفق  به دیدن دو فیلم شدم که هر دو فیلم هم آثار خوبی بودند ضمن اینکه فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان را بسیار دوست داشتم.

وی درمورد کیفیت فیلم های جشنواره امسال گفت: با توجه به فیلمسازانی که امسال در جشنواره حضور دارند فکر می کنم که سطح کیفی فیلم های امسال راضی کننده باشد.

غفاری در مورد تجربه حضورش در فیلم «آخرین بار کی سحر را دید؟» گفت: تجربه همکاری با فرزاد موتمن بی نظیر بود، موتمن از آن دست فیلمسازانی است که کار کردن با او اعتبار می آورد به خاطر کارنامه درخشانی که دارد ضمن اینکه نقشی که در این فیلم ایفا کردم را هم بسیار دوست داشتم.

غفاری با اشاره به سابقه حضورش در برج میلاد برای دیدن فیلم های جشنواره گفت: به جز از سال گذشته که به دلیل سفری که داشتم موفق نشدم فیلم ها را در کاخ جشنواره ببینم، هفت سال است که در زمان جشنواره برای تماشای فیلم ها به برج می آیم.

محمدرضا غقاری با اشاره به نظمی که امسال بر جشنواره حاکم است، گفت: امسال بر خلاف سال های گذشته نظم بهتری بر جشنواره حاکم بود و توانستم به راحتی فیلم ها را در برج ببینم. جشنواره برایم جذاب است و اگر با نظم همراه باشد بهتر است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.