شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
16:29 | | فجر 35

شرایط برای فیلمسازان بهتر شده است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، رضا بابک در مورد علاقه اش به جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: جشنواره فیلم فجر را بسیار دوست دارم اما در چند سال گذشته به عنوان تماشاگر در جشنواره حاضر نبودم تا اینکه تصمیم گرفتم امسال فیلم ها را در جشنواره ببینم.

وی با اشاره به حضور پر رنگ جوانان در سی و چهارمین جشنواره فجر، گفت: نکته مهم این است که در کنار آن ها، پیشکسوتان سینما هم حضور دارند و باید این فرصت را مغتنم شماریم.

بازیگر پیشکسوت سینما در ادامه ابراز امیدواری کرد: شرایط کنونی برای فیلمسازان بسیار بهتر از گذشته شده اما امیدوارم شرایط بهتر از این هم شود و همه بتوانند فیلم هایشان را بسازند؛ حتی آنهایی که اجازه فیلمسازی ندارند و به اجبار خانه نشین شده اند، چرا که آن ها هنوز هم توانایی فیلمسازی دارند.

وی افزود: ماهیت برگزاری جشنواره ها خوب است، به شرط اینکه مردم فیلم های خوبی را ببینند و شرایطی فراهم شود تا فیلم های گوناگونی برای مردم ساخته شود.

بابک خاطرنشان کرد: فیلم «پرویز» به کارگردانی مجید برزگر با وجود اینکه در گروه هنر و تجربه و با سینماهای محدودی اکران شد اما توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. در حالی که این اثر معیارهای یک فیلم معمولی را نداشت و خیلی جسارت آمیز بود.

این بازیگر با بیان اینکه از حضور در میان دوستانش خوشحال است، اضافه کرد: در دوره هایی سعی کردم در جشنواره حضور نداشته باشم اما امسال بسیار خوشحالم که برای دیدن فیلم ها به کاخ جشنواره آمدم چون امسال فرصت خوبی برای تجدید دیدار با دوستانم بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.