چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
19:44 | | فجر 35

فیلم های خوب سینما را زنده نگه می دارند

فیلم های خوب سینما را زنده نگه می دارند

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، رضا ناجی که با فیلم سینمایی «سینما نیمکت» در بخش هنر و تجربه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، اظهار داشت: به نظرم اگر این فیلم در بخش سودای سیمرغ قرار می گرفت مورد توجه واقع می شد.

این بازیگر سینما با بیان اینکه متاسفانه فیلم سینما «سینما نیمکت» در بخش مسابقه اصلی نیستند، افزود: بعضی فیلم ها با جذب مخاطب به زنده ماندن سینما کمک می کنند.

وی با اشاره به اینکه جشنواره فیلم فجر می تواند تاثیر قابل توجهی در رشد سینمای ایران داشته باشد ادامه داد: جشنواره فرصتی برای دیده شدن بهترین فیلم ها است. آثار خوب انتخاب می شوند، مورد ارزیابی قرار می گیرند و در زمان اکران مردم سراغ بهترین ها می روند.

بازیگر فیلم سینمایی نهنگ عنبر با بیان اینکه زحمات هنرمندان در بهار سینمای ایران دیدنی است، تصریح کرد: منتظر فیلم خاصی در جشنواره نیستم و مشتاقم تا همه فیلم ها را ببینم.

ناجی خاطرنشان کرد: هر ساله در جشنواره فیلم فجر نواقص دوره های قبل شناخته و برطرف می شود. این از هوشیاری سینماگران و مسئولین است. امیدوارم جشنواره ای با شور و نشاط برگزار شود و در پایان این جشن سالی پر بار برای سینماگران و سینما دوستان رغم بخورد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.