دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
19:56 | | فجر 35

منیژه حکمت: اعتراف می کنم انتظار این همه نظم را نداشتم

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، منیژه حکمت با اشاره به فیلم هایی که در چند روز گذشته موفق به تماشای آنها شده، اظهار کرد: در چند روز گذشته موفق به تماشای «ابد و یک روز»، «پل خواب»، «من» و «مالاریا» در سینماهای مردمی شدم و از دیدن آن ها لذت بردم.
این تهیه کننده سینما با تبریک به برگزار کنندگان جشنواره فیلم فجر، افزود: به عنوان یک سینماگر که همه مسائل جشنواره را به شکل مداوم بررسی می کند، باید به حجت الله ایوبی و محمد حیدری به خاطر سطح بالای فیلم هایی که در جشنواره امسال حضور دارند تبریک ویژه گفت.
وی خاطرنشان کرد: پس از ۲۵ سال برای اولین بار است که تا این حد حضور پرشوری را از سوی مردم مشاهده می کنم. سینماهای «کوروش» و «آزادی» مملو از علاقمندانی است که در صف های طولانی منتظر دیدن آثار جشنواره هستند.
حکمت با اشاره به نمایش فیلم های جشنواره فیلم فجر در سینماهای سطح شهر تاکید کرد: علت اشتیاق مردم برای دیدن فیلم های امسال جشنواره نمایش گسترده فیلم ها است و همین امر حضور پر رنگ مردم را در پی داشته است.
این تهیه کننده در ادامه افزود: باید از محمد حیدری برای انتخاب هیات داوران متفاوت در جشنواره سی و چهارم تشکر کرد. گوناگونی در نظرات این هیات داوری در ۲۵ سال گذشته بی نظیر است.
حکمت با اشاره به فیلمسازان جوانی که امسال در جشنواره حضور دارند، گفت: با توجه به فیلمسازان جوانی که امسال در جشنواره سی و چهارم حضور دارند می توان گفت که خیال پیشکسوتان باید از آینده سینما راحت باشد، چرا که جوانان با استعدادی وارد عرصه فیلمسازی کشور شده اند.
وی با تاکید بر نظمی که در جشنواره سی و چهارم حاکم است، افزود: نظم و شکوه فراوانی بر جشنواره امسال حاکم است که لازم است تا رسانه ها با پرداختن به این موضوع از آن تقدیر کنند، این نظمی که در جشنواره وجود دارد باعث شد تا خاطرات دهه ۶۰ و ابتدای دهه ۷۰ برایم زنده شود.
حکمت، گفت: اعتراف می کنم که انتظار این همه مشارکت مردم در جشنواره را نداشتم، در زمانه ای که مردم دیگر حوصله ایستادن در صف را ندارند، ساعت ها برای تماشای فیلم های جشنواره منتظر می ایستند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.