جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
02:45 | | فجر 35

کارگردان رسوایی ۲: این اثر را با فیلم های قبلی ام مقایسه نکنید

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، مراسم فرش قرمز اکران مردمی فیلم «رسوایی ۲» با حضور مسعود ده نمکی کارگردان، امیر نوری، مهران رجبی، فخرالدین صدیق شریف، امین ایمانی، پندار اکبری و … در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
مسعود ده نمکی در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به حضار گفت: امیدوارم از این فیلم لذت ببرید که برای من یک تجربه جدید است و اثری متفاوت به نسبت فیلم های قبلی ام است. «رسوایی ۲» را با فیلم هایی قبلی ام مقایسه نکنید. جلوه های ویژه،بصری و کامپیوتری فیلم که توسط محمدرضا نجفی انجام شده، بی نظیر است.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا «رسوایی ۳» نیز ساخته می شود یا نه، گفت: فکر نمی کنم این اتفاق بیافتد اما امیدوارم همه «رسوایی ۲» را بپسندند.
فخرالدین صدیق شریف یکی از بازیگران این فیلم در این مراسم عنوان کرد: خوشحالم در خدمت شما هستم و امیدوارم این فیلم مورد توجه عموم مخاطبان قرار گیرد.
مهران رجبی نیز طی سخنانی کوتاه گفت: امیدوارم همه مردم یک فیلم قشنگ و زیبا ببینند و شاد باشند و از آن لذت ببرند.
امیر اسکندری نیز به عنوان چهره پرداز فیلم «رسوایی ۲» اظهار کرد: امیدوارم فیلم خوبی شده باشد و همه از گریم آن راضی باشند.
امین ایمانی نیز به عنوان بازیگر با ابراز امیدواری نسبت به رضایت مخاطبان از فیلم گفت: از مسعود ده نمکی تشکر می کنم که به بازیگران جوانی مثل من برای نقش آفرینی اعتماد می کنند.
امیر نوری افزود: فیلم را ندیده ام اما یک تجربه جدید برایم رقم خورد و امیدوارم همه از دیدن آن راضی باشند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.