جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
21:47 | | فجر 35

استقبال مردم از انیمیشن ها در اولین روز اکران

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، امیر کاظمی، مدیر اجرایی پردیس سینمایی «چارسو»، استقبال مردم از انیمیشن ها را مثبت ارزیابی کرد و گفت: شب گذشته، ۱۵ بهمن، انیمیشن «در مسیر باران» با استقبال فراوان مخاطبان مواجه شد و همه راضی از سالن خارج شدند.

او افزود: پس از تماشای انیمیشن «در مسیر باران» به کارگردانی حامد کاتب عده ای از تماشاگران به دلیل اینکه آثار انیمیشن در لیست نظرسنجی آرا مردمی قرار ندارند ابراز ناراحتی کردند.

افشین اسدزاده، مدیر پردیس سینمایی «ملت»، درباره استقبال مردم از اکران انیمیشن ها در روز گذشته، اظهار کرد: عصر روز گذشته انیمیشن «در مسیر باران» در کاخ مردمی جشنواره اکران شد که تقریبا ظرفیت سالن در زمان اکران این فیلم پر شد.

او در ادامه افزود: امروز، ۱۶ بهمن نیز انیمیشن «پادشاه آب» اکران می شود که با توجه به فروش اینترنتی بلیت های این فیلم، پیش بینی می شود که استقبال قابل قبولی از این اثر شود.

رضا سعیدی پور، مدیر پردیس سینمایی «آزادی»، گفت: سالن «شهر هنر» در سینما «آزادی» به اکران آثار انیمیشن اختصاص داده شده است. نمایش آثار انیمیشن از روز اول جشنواره در سینما آزادی آغاز شده اما اکران فیلم های این بخش از جشنواره به شکل رسمی، از روز گذشته با نمایش «بازمانده» به کارگردانی احسان طاهری شروع شد.

او ادامه داد: استقبال مردم از فیلم های انیمیشنی این دوره از جشنواره، نسبتا خوب بوده و تنها مساله نگران کننده ساعت نمایش این آثار است

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.