یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
21:22 | | فجر 35

این فیلم سرمایه معنوی و مادی هزینه شده را بر می گرداند

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، مسعود ردایی پس از اکران فیلم «مالاریا» در کاخ مردمی جشنواره از واکنش تماشاگران نسبت به این فیلم ابراز رضایت مندی کرد و در پاسخ به این سوال که آیا اکران این فیلم می تواند دغدغه اصلی تهیه کننده هر اثر که همان بازگشت سرمایه است را تامین کند اظهار داشت: خوشبختانه واکنش تماشاگران در نخستین اکران این فیلم رضایت بخش بود و من معتقدم که سرمایه در هر اثر، صرفا سرمایه مالی نیست بلکه علاوه بر آن سرمایه معنوی نیز موضوع حائض اهمیتی است.

تهیه کننده فیلم «مالاریا» گفت: فکر می کنم این اثر هم سرمایه معنوی و هم سرمایه مادی هزینه شده در این فیلم را باز می گرداند.

او درباره مخاطبان این فیلم افزود: مالاریا با توجه به روایت آسیب های اجتماعی قالبا مخاطبانی جوان خواهد داشت و از سوی دیگر نیز خانواده ها می توانند ببینند که با قرار گرفتن در چنین شرایطی چه عکس العملی در مواجه با جوانان داشته باشند.

ردایی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا می تواند نظر هیات داوران را برای اعطای سیمرغ جشنواره سی و چهارم فجر به خود جلب کند، از اظهارنظر در این خصوص خودداری کرد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.