جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
14:59 | | فجر 35

همکاری با فیلم اولی ها ریسک نیست

 به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، پیمان معادی با اشاره به فیلم «ابد و یک روز» و تجربه نخست سعید روستایی به عنوان کارگردان، اظهار کرد: همکاری با کارگردان کار اولی ریسک نیست و مسیری که انتخاب کرده ام، بدون ریسک است.

وی با بیان اینکه تنها فیلم نامه خوب او را ترغیب به بازی کردن می کند، اضافه کرد: کم تجربه یا با تجربه بودن کارگردان برایم اهمیتی ندارد و فقط به فیلم نامه توجه می کنم و این متن فیلمنامه است که من را به ایفای نقش می طلبد. آن قدر قصه فیلم «ابد و یک روز» جذاب بود که دوست داشتم در آن بازی کنم و از ابتدا به بالا بودن کیفیت کار اطمینان داشتم.

بازیگر فیلم «ابد و یک روز» با اشاره به گروه همکارش، گفت: سعید روستایی کارگردانی باهوش، کاربلد و پویا است و وقتی با بازیگران با تجربه و خوب این فیلم مواجه شدم، دیگر جایی برای درنگ و تامل باقی نماند.

معادی با بیان اینکه بازیگر بداهه گویی نیست، درباره دیالوگ های جالب نقشش در «ابد و یک روز» تصریح کرد: هر دیالوگی که در فیلم به کار برده شد، در فیلمنامه بود وهرگز در بازی هایم دیالوگ اضافه به کار نمی برم.

بازیگر فیلم «جدایی نادر از سیمین» درباره احتمال حضور در میان نامزدهای برنده سیمرغ بلورین جشنواره سی و چهارم فیلم فجر تاکید کرد: اگر قرار باشد برنده سیمرغ شوم، دوست دارم این جایزه از طرف تماشاگران نصیبم شود چرا که دیده شدن در چشم تماشاگران از هرچیزی برایم با ارزش تر است.

او در ادامه درباره جشنواره سی و چهارم خاطرنشان کرد: حضور زیادی در دوره های قبل جشنواره نداشتم و نمی توانم بگویم ویژگی خاص در این دوره چیست، اما شنیده ها حاکی از این است که جشنواره امسال بهتر و متفاوت تر از سال های قبل است.

معادی با اشاره به تقدیر از هنرمندان در مراسم افتتاحیه جشنواره، گفت: اتفاق خوب افتتاحیه جشنواره، تقدیر از هنرمندان خوب کشورمان به همراه خانواده آن ها بود.

این بازیگر اضافه کرد: نوع پوشش اهالی سینما در بهار سینمای ایران جالب توجه است. اینکه اهالی سینما دور هم جمع می شوند، لباس نو می پوشند و عید سینما را به هم تبریک می گویند بسیار خوب و خوشایند است.

وی در پایان گفت: حتما برای اکران مردمی فیلم ها به سینماهای مختلف می روم و علاقه مندم «ابد و یک روز» را چندین مرتبه دیگر با مردم ببینم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.