شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
15:24 | | فجر 35

هیچ وقت به خودم نمره قبولی نمی دهم

به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، باران کوثری اظهار کرد: امسال با دو فیلم «هفت ماهگی» و «لانتوری» در جشنواره فیلم فجر حضور دارم که به نظرم جزو آثار خوب این دوره هستند. به نظرم منتقدان و مخاطبان از آن ها استقبال خواهند کرد.

بازیگر فیلم «هفت ماهگی» که سال گذشته جایزه سیمرغ را با نقش آفرینی در فیلم «کوچه بی نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی به خانه برد، ادامه داد: همکاری مجدد با علیمردانی و تیم او برای من بسیار خوشحال کننده است. انتخاب مجدد من برای یکی از نقش های این فیلم، نشان می دهد که توانسته ام کارم را خوب انجام دهم.

کوثری افزود: با این که در روزهای ابتدایی جشنواره فیلم فجر امسال هستیم اما می توان درک کرد که این رویداد فرهنگی نسبت به دوره های قبل منظم تر برگزار شده است. فیلم هایی در بخش های مختلف در حال رقابت هستند که هر کدام برای موفقیت و جلب نظر صاحب نظران سینمایی، شان بالایی دارند.

بازیگر فیلم «لانتوری» با بیان اینکه هیچ گاه به بازی هایش نمره قبولی نمی دهد، گفت: به اعتقاد من در هر اثری که ایفای نقش می کنم، باید نسبت به بازی قبلی ام پیشرفت کرده باشم تا در آینده، گام های بزرگتری برای ماندگاری در کارنامه هنری ام بردارم.

او اضافه کرد: دو فیلمی که با آن ها مهمان جشنواره فیلم فجر شده ام، جزو آثاری هستند که در سطح قابل قبولی از لحاظ کیفی قرار دارند و احساس رضایت مرا به دنبال داشته اند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.