شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
15:02 | | فجر 35

وجود کاخ مردمی نشان از توجه سینماگران به مردم است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، پریناز ایزدیار درباره همکاری با کارگردانی کار اولی اظهار کرد: فیلمنامه «ابد و یک روز» به قدری خوب و قوی بود، که برایم اهمیت نداشت، این نخستین فیلم کارگردان است. سعید روستایی فوق العاده با استعداد است و وقتی قصه خوب باشد و کارگردان کار بلد، حتما فیلم خوبی ساخته می شود.

وی افزود: روز اول که با فیلم «ابد و یک روز» قرارداد بستم خیلی ها نظرشان این بود که نقش «سمیه» می تواند نامزد سیمرغ شود اما من ذهنم را درگیر این موضوع نکردم که اگر این اتفاق روی نداد، ناراحت نشوم و اگر انتخاب هم شدم خیلی خوشحال شوم.

بازیگر فیلم سینمایی «خط ویژه» با اشاره به تفاوت سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با دوره های قبل عنوان کرد: برگزاری جشنواره در دو کاخ برای اهالی رسانه و مردم اتفاق بسیار خوبی است. دیدن فیلم و برگزاری فرش قرمز در کنار مردم نشان از توجه زیاد سینماگران و مسئولین به مردم دارد.

 ایزدیار ادامه داد: البته یک نکته منفی هم وجود دارد که از بعضی فیلم ها جا می مانیم اما به طور کل جشنواره امسال با نظم تر و با اتفاقات خاص تری در حال برگزاری است.

وی در ادامه به حضور سینماگران جوان در این دوره اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از ویژگی های این دوره از جشنواره، حضور بسیار بازیگر و کارگردانان جوان است. هرچقدر جوانان فعالیت بیشتری داشته باشند، سینما با نشاط تر و تازه تر می شود.

ایزدیار با اشاره به برگزاری نشست خبری فیلم ها با یک روز فاصله از اکران فیلم در کاخ جشنواره گفت: از نظر من این برنامه ریزی برای نقد و بررسی دقیق تر، بهتر و هوشمندانه تر است و حرف های مهمی از دل نشست ها بیرون می آید.

وی در پایان گفت: حتما با حضور در کنار مردم در سینماهای مردمی فیلم را خواهم دید. این بهترین اتفاقی است که می تواند در جشنواره بیفتد.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.