شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
19:43 | | فجر 35

آبیار: مخاطبان از دیدن «نفس» خسته نشدند

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، نرگس آبیار درباره برپایی کاخ مردمی جشنواره اظهار کرد: این نخستین باری است که تعامل بین مردم و هنرمندان شکل می گیرد و به نظرم برپایی کاخ مردمی اتفاق بسیار خوب و مبارکی است.

کارگردان فیلم سینمایی «نفس» افزود: البته اگر علاوه بر فرش قرمز، نشست صمیمانه ای میان مردم و هنرمندان، پس از اکران هر فیلم برگزار و سوالات مخاطبان پاسخ داده شود، تعامل بهتری با مردم شکل می‌گیرد.

آبیار درباره مدت زمان طولانی و ۱۲۰ دقیقه ای اثر سینمایی جدید خود نیز گفت: خوشبختانه مخاطبانی که تاکنون به تماشای فیلم «نفس» نشستند، بدون خستگی و تا انتها فیلم را دنبال کردند و این نشان می دهد که فیلم کشش این مدت زمان را دارد.

وی با بیان اینکه فیلم جدیداش از جهات بسیاری با فیلم «شیار ۱۴۳» متفاوت است گفت: «نفس»، نگاهی کودکانه دارد.

کارگردان فیلم سینمایی «نفس» با بیان اینکه بازیگر کودک فیلم را از میان دو هزار کودک انتخاب کرده افزود: هرچند کار کردن با کودکان سخت است اما کار با آنها انرژی مثبتی دارد که این انرژی به عوامل فیلم نیز منتقل می شود.

وی در خصوص شانس فیلم «نفس» برای کسب سیمرغ نیز گفت: مهم این است که خالق یک اثر از خوب بودن اثر خود اطمینان داشته باشد و خوشبختانه من از این فیلم رضایت کامل دارم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.