یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
23:51 | | فجر 35

حضور عوامل فیلم«لانتوری» در کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر

 

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، مراسم فرش قرمز فیلم «لانتوری» با حضور رضا درمیشیان کارگردان، عبدالله اسکندری چهره پرداز، نوید محمدزاده، بهرنگ علوی، مسعود دلپاک، مریم پالیزبان و… در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم عبدالله اسکندری گفت: از کارگردان تشکر می کنم که این موقعیت به من داد تا خدمت کوچکی به آدم هایی مورد غضب کرده باشم.

نوید محمدزاده نیز درباره غیبت باران کوثری در مراسم فرش قرمز گفت: او سر تمرین تئاتر بود و بابت غیبت در این مراسم عذرخواهی کرد. امیدوارم کنار هم از دیدن فیلم لذت ببرید.

بهرنگ علوی نیز افزود: احساس می کنم امشب به معنای واقعی به جشنواره فیلم فجر آمده ام چون دیدن فیلم با مردم، لذت دیگری است. پدرم دوست داشت من یک پزشک یا مهندس شوم اما من «لانتوری» شدم.

مسعود دلپاک نیز ادامه داد: خوشحالم سومین فیلم این عزیز را صداگذاری می کنم. امیدوارم هم صدا را بشنوید و هم تصویر را ببینید.

رضا درمیشیان در پایان نمایش فیلم را به عبدالله اسکندری تقدیم کرد و در پایان تمام عوامل عکس یادگاری گرفتند.

پیش از این مراسم معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور، سید محمد هادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و محمد حیدری دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، در کاخ جشنواره حاضر شدند.

همچنین امروز از پوستر پرنده در عرض انقراض «زاغ بور» رونمایی شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.