جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
20:08 | | فجر 35

مشکلی برای بازگشت سرمایه نداریم

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، سعید سعدی با اشاره به همکاری خود به عنوان تهیه کننده با یک کارگردان فیلم اولی اظهار کرد: البته این نخستین تجربه همکاریم با بیرقی نبود و پیش از این نیز در چند کار به عنوان دستیار و برنامه ریز با وی همکاری داشتم.

تهیه کننده فیلم «من» افزود: نسبت به توانمندی‌های بیرقی آگاهی داشتم و فکر می کنم، نتیجه کار نیز خوب شده است. «من» در مجموع فیلم خوبی است و امیدوارم مردم نیز این فیلم را دوست داشته باشند.

سعدی همچنین درباره ارزیابی خود از میزان فروش این فیلم در اکران عمومی نیز گفت: با توجه به هزینه‌هایی که صورت گرفته، فکر می‌کنم برای بازگشت سرمایه مشکلی نداشته باشیم.

وی که در جشنواره امسال فیلم «خشم و هیاهو» ساخته هومن سیدی را نیز تهیه‌کنندگی کرده، درباره مخاطبان اصلی فیلم «من» گفت: این فیلم تقریبا کلیت جامعه را در بر می‌گیرد. البته فیلم خاص است ولی نه در حدی که خیلی تجربی و خاص باشد.

تهیه کننده فیلم سینمایی «من» در پاسخ به این سئوال که احتمال کسب سیمرغ توسط این فیلم تا را چقدر می داند گفت: در بخش نگاه نو جشنواره امسال، فیلم های خوبی حضور دارند و برخی فیلمسازهای فیلم اولی یک سروگردن از سال‌های گذشته بالاتر بودند و حتی به جرات می‌توان گفت که علاوه بر بخش نگاه نو، از برخی فیلم های سودای سیمرغ نیز جلوتر هستند.

سعدی برای این ادعای خود فیلم های «ابد و یک روز» ساخته سعید روستایی و «ایستاده در غبار» ساخته مهدویان را مثال زد و گفت: البته کارهای سهیل بیرقی و قربانی نیز خوب بود و نسبتاً بالاتر از سطح نگاه نو بودند.

وی با بیان اینکه در تلاش است برای نیمه اول سال ۹۵، فیلم «من» را روی پرده های سینما ببرد، درباره احتمال دریافت مجوز اکران نوروزی برای «من» نیز گفت: بعید می‌دانم بتوانیم برای «من» اکران نوروزی بگیریم اما برای «خشم و هیاهو» این احتمال بیشتر است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.