پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
00:03 | | فجر 35

مهران احمدی: شرایط پسا تحریم بر سینمای ایران هم اثر گذاشته است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، مراسم فرش قرمز فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار با حضور مهران احمدی، پانته آ پناهی ها، گلاره عباسی، شبنم مقدمی، سید ساره نورموسوی، علی خان بابایی و … در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم آبیار با ابراز خوشحالی از حضور در جمع مردم گفت: این ایده و فکر بسیار خوبی است که با مردم همراه و با آن ها تعامل داشته باشیم. فیلم نفس درباره معصومیت، کودکی و بیشتر نوستالژی هایی است که شما در کودکی تجربه کرده اید. امیدوارم این فیلم را ببیند و از آن لذت ببرید.

ساره نورموسوی، به عنوان کودک خردسال فیلم، عنوان کرد: از خانم آبیار و مادربزرگم که هر روز با من سر فیلمبرداری می آمد و از پله هایی بالا می رفت که توان آن را نداشت و از او تشکر می کنم.

مهران احمدی نیز در ادامه با لحنی طنز آمیز گفت: خدا را شکر می کنم شرایط پسا تحریم در سینما تاثیر خود را گذاشته و برای اولین بار روی فرش قرمز راه می رویم و احساس می کنم در خارج از کشور هستم.

پانته آ پناهی ها،بازیگر این فیلم گفت: باعث خوشحالی است که بین مردم این فیلم را می بینم.

ساعد نیک زاد نیز، فیلم بردار «نفس» اظهار کرد: می توانید یک فیلم کاملا ایرانی و شرقی را ببینید و سعی کردم پلان هایی بگیرم که به چشم شما احترام بگذارم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.