چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
14:36 | | فجر 35

این فیلم را بیشتر از «شیار ۱۴۳» دوست دارم

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، قاسمی درباره برپایی کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: برپایی کاخ مردمی، حرکت بسیار خوبی بود و خوشبختانه پردیس سینمایی ملت، فضای صمیمانه و محترمی در کنار مردم دارد.

وی افزود: فیلم های سینمایی علاوه بر متخصصین، برای مردم ساخته می‌شود. به همین خاطر احساس می کنم در کاخ مردمی جشنواره در میان صاحبان اصلی فیلم هستیم، زیرا ما فیلم را برای مردم می‌سازیم.

تهیه کننده فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار در پاسخ به این سئوال که آیا این فیلم نیز می‌تواند مانند شیار ۱۴۳ مورد اقبال گسترده مردم قرار گیرد یا خیر گفت: هر فیلم باید در کنار فیلم های دیگر سنجیده شود. ضمن اینکه «شیار ۱۴۳» فیلم خوبی بود و ما تلاش بسیاری برای آن انجام دادیم اما به شخصه فیلم «نفس» را بیشتر دوست دارم.

قاسمی افزود: این دو فیلم به نوعی فرزندان ما محسوب می شوند اما فیلم «نفس» دردانه ماست و فکر می کنم ارتباط خوبی با مردم برقرار کند. در این فیلم سعی کردیم نگاه متفاوتی داشته باشیم و «نفس» فانتزی خاصی دارد.

وی ادامه داد: تلاش ما ساخت فیلم برای مردم است زیرا سرمایه ‌های اصلی ما در «شیار ۱۴۳» و هم در این فیلم مردم هستند. البته نظر هیات داوران نیز بسیار محترم است و جوایزی که می دهند تشویق خوبی برای عوامل یک فیلم محسوب می‌شود اما تمام تلاش ما این بود که فیلم را برای مردم بسازیم و امیدوارم هیات داوران نیز این فیلم را بپسندند.

قاسمی همچنین درباره اکران فیلم نفس در سال ۹۵ نیز گفت: سعی می کنیم اکران خوبی در سال ۹۵ بگیریم و این تلاش تمام تهیه کنندگان برای آثارشان است. تصور می کنم بر اساس بازخوردهایی موجود، بتوانیم اکران مناسبی را بگیریم و یک نوبت اکران خوب به ما برسد.

تهیه کننده فیلم های «شیار ۱۴۳» و «نفس» افزود: در اکران «شیار ۱۴۳» با سختی زیادی مواجه شدیم و تقریبا این فیلم در ماه محرم اکران شد. البته اکران موفق و گیشه ای ۴.۵ میلیارد تومانی داشت.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.