جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
14:52 | | فجر 35

بانرم افزار موبایل جشنواره فیلم فجر در لحظه اخبار را دریافت کنید

 

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، در ششم بهمن ماه ۱۳۹۴همزمان با دومین نشست خبری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نرم افزار موبایل فجر۳۴ رونمایی شد. این نرم افزار موبایل در دو نسخه iOS و اندروید پیاده سازی شده و در بازارهای داخلی و بین المللی عرضه نرم افزار موبایل همچون کافه بازار، کندو، مایکت، اپل استور و گوگل پلی منتشر شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

همچنین دانلود این نرم افزار از طریق سایت جشنواره به آدرس www.filmfajrfestival.net/app نیز امکان پذیر است.

 در این نرم افزار موبایل علاوه بر دسترسی به آخرین اخبار و رویدادهای جشنواره، جدول برنامه سینماها، تصاویر جشنواره و امکان عضویت برای تمامی کاربران نیز وجود دارد. کاربران این نرم افزار موبایل علاوه بر این که می توانند علاقه مندی ( like) و نظرات خود را برای اخبار و تصاویر جشنواره پس از عضویت در نرم افزار موبایل ثبت کنند،  می توانند درچالش های مهیج و متنوع عکس جشنواره نیز شرکت نمایند. چالش های عکس نرم افزار بدین ترتیب هستند که کاربران می توانند برای موضوعاتی که در نرم افزار موبایل توسط ستاد جشنواره تعریف شده اند عکس ارسال کنند، تصاویر ارسالی دیگر کاربران را ببینند، علاقه مندی و پسندیدن ( like ) و نظرات خود را نسبت به عکس سایر کاربران ثبت کنند و درصورت دریافت بیشترین تعداد like، برنده چالش شوند. همچنین این امکان وجود دارد که در صفحه شخصی خود عکسهای ارسالی و تعداد like هایشان را نیز مشاهده کنند.

علاقه مندان به جشنواره می توانند با دریافت نرم افزار موبایل فجر۳۴ به عضویت خانواده فیلم فجر درآمده و از همراهی لحظه به لحظه جشنواره از طریق نرم افزار موبایل فیلم فجر لذت ببرند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.