شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
01:26 | | فجر 35

«دختر» در اولین روز نمایش فوق العاده شد/ سیانور در آستانه سانس ویژه

 

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، محمدرضا فرجی، درباره سانس های ویژه امروز شنبه ۱۷ بهمن ماه در سینماهای مردمی گفت: فیلم سینمایی «بادیگارد»، در سانس ساعت ۲۴ پردیس سینمایی کوروش سانس فوق العاده دارد.

وی افزود:  فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در دو سالن سینما کوروش در سانس های فوق العاده ۲۳:۳۰ و ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد نمایش داده می شود و احتمال می رود یک سانس فوق العاده دیگر برای این فیلم درنظر گرفته شود. همچنین فیلم سینمایی «بارکد» ساعت ۲۳:۳۰ در این سینما سانس فوق العاده دارد. فیلم سینمایی «دختر» به کارگردانی رضا میرکریمی که نخستین روز از نمایش در جشنواره فیلم فجر را تجربه می کند، در سانس فوق العاده ۲۳:۳۰ پردیس کوروش نمای داده می شود.

مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر ادامه داد: برای اولین بار در پردیس سینمایی راگا نیز یک سانس فوق العاده در ساعت ۲۳:۳۰ برای فیلم «لانتوری» در نظر گرفته شده است. این فیلم سینمایی همچنین ساعت ۲۳ در سالن شهر هفتم سینما آزادی روی پرده می رود.

فرجی درباره فیلم سینمایی «سیانور» ساخته بهروز شعیبی که نمایش این فیلم نیز امروز برای اولین بار در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر صورت گرفت احتمال دارد در سینما آزادی به سانس فوق العاده برسد، و احتمال سانس فوق العاده فیلم سینمایی «لانتوری» در سینما فرهنگ ۲ نیز وجود دارد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.