جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
15:50 | | فجر 35

قانونمندی در جشنواره امسال مشهود است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، «فرهاد اصلانی» درباره تفاوت جشنواره سی و چهارم با دوره های قبل اظهار کرد: جشنواره امسال فوق العاده متنوع است. اکثر بازیگران در فیلم ها حضور دارند و برنامه های جدید مثل برگزاری فرش قرمز در کاخ مردمی از جذابیت های این دوره جشنواره فیلم فجر است.

وی افزود: مسئله اصلی در سینما، سلیقه و علاقه مخاطبان است که با توجه به فیلم های امسال و متفاوت بودن ژانر و موضوعات فیلم ها به نوعی این نیاز تامین شده و مردم را بیشتر از قبل به سینماها کشانده است.

اصلانی خاطرنشان کرد: فیلم سینمایی «ابد و یک روز» فیلم بسیار متفاوتی بود و فیلم «ایستاده در غبار» حیرت زده ام کرد و بی نهایت از تماشای این فیلم لذت بردم. به محمدحسین مهدویان تبریک می گویم و افتخار می کنم که فیلمسازهای خوبی مثل او در سینما حضور پیدا کرده اند و امیدوارم همین قدر درخشان ادامه دهد.

وی درباره فیلم سینمایی آبنبات چوبی و همکاری با رضا عطاران گفت: طبق گفته عطاران این فیلم برای او بسیار مهیج بود و علاقه مند بود تا مثل همیشه در نقش های متفاوت بازی کند و من از اینکه با او همکاری داشتم لذت بردم. لازمه دیده شدن و خوب کار کردن این است که بازیگران متنوع و در کاراکترهای متفاوت ایفای نقش کنند.

اصلانی با اشاره به اینکه در سال های قبل هم با محمدحسین فرحبخش همکاری داشته است اضافه کرد: «آبنبات چوبی» فیلم رو به جلویی است. ژانر فیلم، نوع پرداخت آن به موضوعی خاص، حضورش در بخش سودای سیمرغ و بازی خوب بازیگران نشانگر این است که در گیشه موفق خواهد بود.

بازیگر فیلم سینمایی عصریخبندان عنوان کرد: قانون مندی در جشنواره امسال بسیار به چشم می خورد و محمد حیدری به طور قاطع پای حضور تعداد فیلم ها در جشنواره سی و چهارم ایستاد و فستیوال امسال دیدنی بود.

وی در پایان گفت: استقبال مردم برای دیدن فیلم های جشنواره عالی است و من از این بابت بسیار خوشحالم. مردم سینما را دوست دارند و باید تلاش کنیم تا مخاطبان را حفظ کنیم و هر سال به تعداد آن ها اضافه کنیم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.