پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
15:34 | | فجر 35

«هفت ماهگی» در ادامه آثار گذشته ام است

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، هاتف علیمردانی، درباره فضایی که «هفت ماهگی» در آن ساخته شده است، اظهار داشت: «هفت ماهگی» در ادامه آثار گذشته ای است که ساخته ام و فضای ناتورالیستی دارد در نتیجه سعی کردم با ساخت آن به عمق و لایه های زیرین جامعه نزدیک شوم و تلاش کردم اتفاقاتی را که درجامعه رخ می دهد ثبت کنم در نتیجه تصور می کنم که « هفت ماهگی» از فیلم هایی که پیش از این ساخته ام یک قدم جلوتر رفته است.

وی افزود: هنوز موفق به تماشای فیلم های امسال نشده ام به همین دلیل ترجیح می دهم صحبت درباره سطح کیفی جشنواره را به زمان دیگری موکول کنم.

علیمردانی تاکید کرد: نام های بزرگی که در جشنواره امسال به عنوان کارگردان حضور دارند بسیار ایده آل هستند و خوشحالم از اینکه «هفت ماهگی» در جشنواره سی و چهارم در کنار آثار فیلمسازان بزرگ حضور دارد.

این کارگردان درباره کیفیت برگزاری جشنواره امسال گفت: هنوز برای قضاوت زود است اما با اتفاقاتی که در این چند روز شاهد آن بودم به نظر می آید که جشنواره باکیفیت بالایی در حال برگزاری است.

«هفت ماهگی» ششمین ساخته هاتف علیمردانی در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجرحضور دارد. «هفت ماهگی» با نگاه به دو خانواده و روابط میان آن‌ها، مسائل اجتماعی آن ها را به تصویر می‌کشد. داستان این فیلم بین دو خانواده طبقه متوسط اتفاقی رخ می‌دهد که برای رفع اختلافات روش های مختلفی پیش روی آن ها گذاشته می شود. بازیگران: حامد بهداد، باران کوثری، پگاه آهنگرانی، هانیه توسلی، احمد مهرانفر، فرشته صدرعرفایی، بهناز جعفری، محمدرضا علیمردانی، رضا بهبودی

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.