شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
23:15 | | فجر 35

امیدوارم سال پرشکوهی برای سینمای ایران باشد

 

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، حجت الله ایوبی در شب تقدیر از نامزد های جشنواره فیلم فجر، اظهار داشت: چون عهده کرده بودم صحبت نکنم، تنها آمدم تا به رسم ادب به شما شب بخیر عرض کنم.

وی افزود: جشنواره خوبی را با همه  اتفاقات خوشایند و گاه به ظاهر ناخوشایند که آن را به حساب عظمت جشنواره فیلم فجر می گذارم،  در کاخ جشنواره و کاخ مردمی با هم گذراندیم.

ایوبی با اشاره به فعالیت اهالی رسانه در طول برگزاری جشنواره، ادامه داد: رسانه های هنری ما نیز شب بیداری های بسیاری را پشت سر گذاشتند که جا دارد از اهالی رسانه ممنونم.

وی گفت: به هر حال جشنواره فیلم فجر مجموعه ای از اتفاقات است که سیمرغ گرفتن یکی از آنهاست. در حالی که معرفی فیلم ها، بودن با رسانه ها، رفتن بین مردم  و هم بخشی از این اتفاقات هستند.

رییس سازمان سینمایی خاطرنشان کرد: همه کسانی که به این مرحله رسیده اند، عزیز هستند و کسانی هم که راه پیدا نکردند عزیز هستند.

در این مراسم هنرمندانی که فیلمی در جشنواره ندارند از جمله علیرضا امینی ، حمید فرخ نژاد و … نیز حضور دارند.

در ادامه مراسم نیز از تمامی نامزدهای چهار بخش سودای سیمرغ، هنر و تجربه، نگاه نو و مستند با حضور مدیران جشنواره تقدیر شد.

بهنوش بختیاری نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن در جشنواره سی و چهارم طی سخنانی کوتاه گفت: سونیا پوریامین همیشه می گفت فعالیتت در تلویزیون را کمتر کن و در سینما بیشتر حضور داشته باش . همیشه آرزو داشتم این کار را انجام دهم و خیلی خوشحالم که امشب اینجا هستم.

محمد حیدری دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نیز طی سخنانی کوتاه  بار دیگر سال نو سینمای ایران را تبریک گفت.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.