شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
21:32 | | فجر 35

در «بارکد» خودم را به کارگردان سپردم

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی وچهارمین جشنواره فیلم فجر، بهرام رادان که با فیلم سینمایی«بارکد» در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر حضور دارد، درباره نقش خود در این فیلم سینمایی اظهار کرد: کاراکتری که در فیلم «بارکد» ایفا کردم، با منطقی که پشت زندگی ام وجود دارد، فرق می کند و همین تفاوت باعث شد تا این نقش برایم جذاب شود.

وی اضافه کرد: این کاراکتر، به دلیل موقعیت زمانی که دارد، بلاهت و حماقتش را بیرون نزده و کاراکتری تک خطی است. به نظرم فیلم «بارکد» فضایی متفاوت و فانتزی دارد که لحظاتی شاد را برای تماشاگر رقم می زند، اما رنگین کمان بازیگرانی که در این فیلم وجود دارد، برای مردم جذاب است.

بازیگر فیلم «بارکد» با تایید این که شخصیت حامد در این فیلم از شخصیت اصلی اش فاصله داشت تصریح کرد: شاید در ابتدا این کاراکتر خطی دیده شود، ولی با اعتماد به کیایی خودم را به او سپردم.

رادان درباره همکاری دوباره اش با مصطفی کیایی گفت: وقتی یک بازیگر قرار است برای اولین بار با کارگردانی همکاری کند‌، شرایط سختی دارد اما وقتی این اتفاق برای مرتبه دوم تکرار می شود، شرایط فرق می‌کند.

وی با بیان اینکه قرار بود در فیلم خط ویژه کیایی هم حضور داشته باشد اما این اتفاق نیافتاد، اظهار کرد: بعد از آن کیایی پیشنهاد بازی «عصر یخبندان» را ارائه کرد. به دلیل سفری که داشتم امکان صحبت و کلنجار رفتن درباره نقشم با کارگردان را نداشتم، اما‌ به او اعتماد کردم و در نهایت هم از فیلم و به ویژه نقشم راضی بودم.

بازیگر فیلم «سنتوری»اظهار کرد: از اینکه «بارکد» در جشنواره فیلم فجر حضور دارد خوشحالم و امیدوارم همانطور که تا به امروز با آرای بالای مردمی مورد اقبال آنها قرار گرفته، در اکران عمومی هم موفق و پرفروش باشد.

رادان درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر، گفت: بدبینی و شایعه پراکنی در هیچ دوره ای به نفع سینمای ایران نبوده است. خانواده سینما با امید و اتحاد در هر چه بهتر برگزار کردن جشنواره، به آینده روشن سینما و کم رنگ کردن حواشی امیدوارند

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.