یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
21:04 | | فجر 35

فرش قرمز «جشن تولد» با تقدیر از خانواده شهید مدافع حرم

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، عصر دهمین روز از جشنواره فیلم فجر با برگزاری مراسم فرش قرمز فیلم سینمایی «جشن تولد» آغاز شد و کارگردان این فیلم به همراه سایر عوامل تولید جشن تولد روی فرش قرمز کاخ مردمی جشنواره گام گذاشتند.
در این مراسم عباس لاجوردی با اشاره به سختی های ساخت این اثر اظهار کرد: فیلم «جشن تولد»، فیلم بسیار سختی بود و علی رغم تجارب قبلی ام در ساخت مستند درباره فیلم سازی با سوژه های خاص، این فیلم تفاوت بسیار زیادی با آن ها داشت. 
کارگردان «جشن تولد» با اشاره به فیلمبرداری این فیلم در سوریه و در بحبوهحه جنگ با داعش گفت: زمانی که تصویر برداری این فیلم در حال انجام بود، به قدری به صحنه جنگ نزدیک بودیم که پرچم سیاه تکفیری ها را به وضوح می دیدیم و در پاره ای اوقات درگیری به قدری شدید می شد که مجبور به تعطیلی موقت فیلمبرداری می کردیم.
او ادامه داد: بعضی ها فکر می کنند که فیلم جشن تولد یکی فیلم آپارتمانی است؛ در حالی که این فیلم در بحبوحه جنگ تولید شد.
لاجوردی گفت: امروز خدا را شاکریم که عوامل این فیلم سالم به ایران بازگشته اند و عکس شهیدی در دست ما نیست و علی رغم بستری شدن نیمی از عوامل تولید در بیمارستان اتفاق تلخ دیگری برای این فیلم رخ نداد. 
در ادامه سعید ذهنی آهنگساز این اثر نیز، با ابراز خرسندی از مشارکت خود در این اثر از ساخت موسیقی عربی برای نزدیک تر شدن به جنبه های انسانی این فیلم خبر داد.
در حاشیه مراسم فرش قرمز فیلم «جشن تولد» جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم حضور داشتنند. در این مراسم عوامل تهیه این فیلم از خانواده شهید مدافع حرم تمام زاده تقدیر به عمل آوردند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.