شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
18:29 | | فجر 35

مریم پالیزبان: فیلمنامه قوی مرا به فعالیت دوباره در سینما کشاند

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، مریم پالیزبان بازیگر فیلم سینمایی «لانتوری» با اشاره به اینکه پس از مدت ها با پذیرش نقش مریم در این فیلم به سینما بازگشته است، اظهار کرد: قبول بازی در فیلم لانتوری به دلیل فیلمنامه قوی و خوب تضمینی برای بازگشتم به دنیای سینما و ایفای نقش های متعدد نیست اما دلیل اینکه پس از مدت ها به سینما بازگشتم قطعا فیلمنامه خوب بود.
وی افزود: بازیگران فیلم سینمایی لانتوری همکاری های قبلی با رضا درمیشیان داشته اند و این موضوع نشان از این دارد که کار با درمیشیان بسیار لذت بخش و حرفه ای است. اگر این کارگردان باز هم به من پیشنهاد کار دهد و فیلمنامه قوی باشد حتما قبول می کنم.
پالیزبان عنوان کرد: در دو دهه اخیر که در سینما فعالیت نداشتم پیشنهادهای زیادی به من شد اما با خواندن فیلمنامه به این نتیجه رسیدم که ارزش بازی و برگشتم به سینما را ندارد.
این بازیگر درباره نحوه برگزاری جشنواره سی و چهارم فیلم فجر خاطرنشان کرد: با اینکه سال ها در جشنواره نبودم و از روند برگزاری دوره های قبل اطلاع چندانی ندارم اما به نظرم جشنواره امسال کمی بی نظم بود. با این حال فستیوال بزرگ فیلم فجرهمیشه مورد استقبال مردم بوده و سینما دوستان هر سال در صف های طولانی می ایستند تا به تماشای فیلم ها بنشینند.
وی در پایان با اشاره به رشد سینمای ایران درچند سال اخیر، گفت: فیلم هایی که در سال های اخیر دیدم و مورد علاقه ام بودند آثار بخش هنر و تجربه بوده که بسیار قوی و هوشمندانه ساخته شده است و به نظرم این بخش می تواند فوق العاده پیشرفت کند و مورد توجه قرار بگیرد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.