جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
01:23 | | فجر 35

علیمردانی: حامد بهداد درجه یک ترین بازی را به نمایش گذاشت

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، در شامگاه دهمین روز از اکران فیلم های سینمایی در کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر، خالقان فیلم «هفت ماهگی» روی فرش قرمز گام گذاشتند.

در این مراسم هاتف علیمردانی با اشاره به درخشش بهداد در این فیلم گفت: در فیلم های قبلی ام، بازیگران همکارم معمولا دیده می شدند و در این فیلم نیز حامد بهداد یکی از بهترین و درجه یکترین بازی هایش را به نمایش گذاشت.

حامد بهداد نیز در ادامه صحبت های کارگردان هفت ماهگی افزود: در زندگی تمام انسانها فراز و فرودهایی وجود دارد که باید با همه آنها زندگی کرد و اینکه قضاوت در مورد من چگونه بوده بحث دیگری است.

وی خطاب به مسئولان و هنرمندان گفت: امیدوارم همگی ما، مسئولان و هنرمندان وقتی با فضای بازِ اندیشه مواجه می شویم، آن را با آغوش باز بپذیریم.

منصور لشکری تهیه کننده این اثر نیز در پایان با اشاره به موضوع این فیلم که گذار از جامعه سنتی به جامعه مدرن را به تصویر کشیده خاطرنشان کرد: این فیلم چند سال جلوتر از زمان خود ساخته شده است و تلنگری به خانواده ها در گذار از سنت به مدرنیته است.

در این مراسم بازیگران هفت ماهگی از جمله باران کوثری، پگاه آهنگرانی، بهناز جعفری، هانیه توسلی و احمد مهرانفر غایب بودند و حامد بهداد نیز با ژست های خاص خود حاضران در این مراسم را غافلگیر کرد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.