دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
14:05 | | فجر 35

شرکت ۸۴ هنرمند در بخش اقلام تبلیغاتی جشنواره فیلم فجر

مدیر بخش اقلام تبلیغاتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به شرکت ۸۴ هنرمند در این بخش، مشارکت هنرمندان را در این دوره جالب‌توجه ارزیابی کرد.

«کوروش پیرو» در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره، گفت: مشارکت هنرمندان عکاس، طراح و سازندگان اقلام بصری تبلیغات سینمایی در این دوره جشنواره، جالب توجه بوده و امسال ۸۴ هنرمند آثار خود را به جشنواره ارائه داده‌اند. 

به گفته او در بخش عکس ۵۰۴ قطعه عکس در قالب ۴۲ مجموعه از ۳۱ عکاس سینمای ایران به دبیرخانه بخش اقلام تبلیغاتی جشنواره سی و پنجم رسیده است.

پیرو همچنین به آمار مشارکت هنرمندان در بخش پوستر و آنونس فیلم‌های سنیمایی اشاره کرد و افزود: در بخش پوستر ۵۸ اثر از ۲۶ طراح پوستر و در بخش آنونس و تیزر، ۶۴ اثر از ۲۷ سازنده آنونس و تیزر به دبیرخانه این بخش رسیده است.

او اظهار داشت: با توجه به حضور هنرمندان خلاق در عرصه طراحی اقلام تبلیغاتی آثار سینمایی، امسال با استقبال جالب توجه هنرمندان روبه‌رو بوده‌ایم و کیفیت قابل تأمل این آثار، رقابت فشرده‌ای را در این زمینه رقم خواهد زد.

مدیر مسابقه اطلاع رسانی و تبلیغات این دوره از جشنواره در پایان با اشاره به برپایی بخش مواد تبلیغاتی فیلم مستند، گفت: امسال برای دومین بار اقلام تبلیغاتی در بخش پوستر فیلم‌های مستند اکران شده در جشنواره فیلم فجر، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

اخبار، مطالب، عکس‌ها و ویدئوهای این جشنواره علاوه بر سایت، از روی کانال رسمی جشنواره فجر به آدرس http://telegram.me/fajrfilmfest35 قابل مشاهده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.