شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
18:38 | | فجر 35

میزبانی البرز از جشنواره فیلم فجر با دو سالن سینما

میزبانی البرز از جشنواره فیلم فجر با دو سالن سینما

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اشاره به میزبانی این استان از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، گفت: فیلم‌های جشنواره، امسال در دو سینمای کرج اکران خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: برای چهارمین سال متوالی استان البرز میزبان جشنواره فیلم فجر خواهد بود. او در ادامه با تأکید بر اینکه فیلم‌های جشنواره در البرز هم‌زمان با پایتخت اکران می‌شود، گفت: فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در دو سینمای «پرشین» و «سینما تئاتر ارشاد» واقع در پارک شهید چمران کرج اکران خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به ظرفیت صندلی‌های این دو سینما اشاره کرد و گفت: سینما تئاتر ارشاد با ۴۳۰ صندلی و سینما پرشین با ۱۹۵ صندلی در خدمت علاقه‌مندان به هنر سینما خواهد بود.
وی به مساعدت‌های وزیر ارشاد برای اکران هم‌زمان فیلم‌های جشنواره فجر در استان البرز اشاره کرد و گفت: سازمان سینمایی برای اکران هم‌زمان فیلم‌های جشنواره در البرز همکاری لازم را داشته است.
مهندس حسینی کاشانی با تأکید بر اینکه تفاهم‌نامه‌های اکران فیلم‌های جشنواره فجر در البرز منعقدشده است، گفت: خوشبختانه میزان فروش بلیت‌های سینما در استان البرز در وضعیتی خوبی به سر می‌برد به‌طوری‌که در مقاطع زمانی مختلف در رتبه دوم و سوم کشوری است.
سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود. اخبار، مطالب، عکس‌ها و ویدئوهای این جشنواره علاوه بر سایت، از روی کانال رسمی جشنواره فجر به آدرس http://telegram.me/fajrfilmfest35 قابل مشاهده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.