یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
20:12 | | فجر 35

نشست «محمد حیدری» با گروه سوم از صاحبان آثار جشنواره برپا شد

نشست «محمد حیدری» با گروه سوم از صاحبان آثار جشنواره برپا شد

نشست دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با گروه سوم از تهیه‌کنندگان و کارگردا‌ن‌های پذیرفته شده در جشنواره فیلم فجر برگزار شد.
یه گزارش روابط عمومی جشنواره، محمد حیدری بعد از ظهر امروز، در دیدار با گروهی از صاحبان آثار بخش چشم‌انداز و سودای سیمرغ آنها را در جریان برنامه‌های پیش روی جشنواره قرار داد و با آنها پیرامون برنامه تشریفات و اکران فیلم‌‌ها صحبت کرد. همچنین در بخش دیگری از این نشست، درباره آرای مردمی و نمایش فیلم‌ها همفکری شد و صاحبان آثار نیز نظرات‌شان را به دبیر جشنواره اعلام کردند.
در نشست امروز، محمدرضا شفیعی، علی عطشانی، علیرضا قاسم‌خان، رامبد جوان، سیدمحمدرضا خردمندان، عباس اکبری، منصور لشکری‌قوچانی، سحر صباغ‌سرشت، سیاوش حقیقی، رقیه توکلی، پیمان جعفری، مرتضی‌علی عباس میرزایی، مجید امینی، مجید اسماعیلی، مصطفی، محمدرضا شفاه، علی نوری اسکویی، کاظم مولایی، ابراهیم ایرج‌زاد (به نمایندگی از فیلم تابستان داغ)، مهدی صباغ‌زاده و سهند ترابی (به نمایندگی از فیلم رگ خواب) حاضر بودند.
شایان ذکر است، این سومین نشست دبیر جشنواره با صاحبان آثار بود و در روزهای آینده، «محمد حیدری» با گروه آخر از صاحبان آثار (بخش مسابقه سینمای مستند) دیدار و گفتگو خواهد داشت.
سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن ‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.