دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
23:27 | | فجر 35

جشنواره فیلم فجر در اراک برگزار می‌شود

جشنواره فیلم فجر در اراک برگزار می‌شود

«مهدی حقیقی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اشاره به اهمیت جشنواره فیلم فجر به عنوان یک رویداد فرهنگی تأثیرگذار، از برگزاری همزمان این جشنواره در شهر اراک خبر داد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، «مهدی حقیقی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: جشنواره فیلم فجر همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر در اراک برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: جشنواره فجر مهم‌ترین رویداد فرهنگی کشور است که هرساله با استقبال خوب مردمی همراه است و برگزاری آن نقش موثری در اعتلای فرهنگ و هنر جامعه دارد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی ادامه داد: سال گذشته به دلیل نبود اعتبارات لازم جشنواره فیلم فجر در استان برگزار نشد که تلاش داریم امسال این جشنواره را با همکاری سازمان سینمایی کشور و ستاد جشنواره برگزار کنیم.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حقیقی تصریح کرد: این جشنواره امسال از ١۶ تا ٢٧ بهمن ماه همزمان با تهران و سراسر کشور با نمایش فیلم‌های راه‌یافته به بخش پایانی جشنواره برگزار خواهد شد.
وی گفت: برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی و هنری نیازمند مشارکت و کمک‌های مالی مسئولان، هتل‌داران و صاحبان صنایع بزرگ است، چرا که برگزاری این جشنواره حداقل به ٣٠٠ میلیون تومان اعتبار برای نمایش فیلم‌ها نیازمند است.
سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود. اخبار، مطالب، عکس‌ها و ویدئوهای این جشنواره علاوه بر سایت، از روی کانال رسمی جشنواره فجر به آدرس http://telegram.me/fajrfilmfest35 قابل مشاهده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.