چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
19:19 | | فجر 35

سینما مهتاب قزوین میزبان جشنواره فیلم فجر شد

سینما مهتاب قزوین میزبان جشنواره فیلم فجر شد

در نمایش همزمان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در استان قزوین، ١۶ فیلم در قالب ٣٢ سانس در سینما مهتاب شهر قزوین اکران می‌شود.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، امیر ملاحسنی مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین یادآور شد: در نمایش همزمان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، ١۶ فیلم در قالب ٣٢ سانس در سینما مهتاب قزوین اکران می‌شود. پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در قزوین، از ۸ صبح دوشنبه چهارم بهمن ماه آغاز می‌شود و ساعت ۱۲ شب پنج شنبه ۷ بهمن ماه به پایان خواهد رسید. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت ویژه پیش‌فروش اینترنتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به آدرس cinogram.com بلیت خود را خریداری کنند. ملاحسنی با بیان این مطلب که برای دیدن فیلم‌ها همراه داشتن بلیت کاغذی الزامی خواهد بود، اظهار داشت: بلیت‌های خریداری شده مربوط به هر سالن نمایش فیلم از ٢۴ ساعت قبل از شروع جشنواره در همان سالن فقط با ارئه کارت ملی تحویل خریداران محترم خواهد شد.
وی با تأکید بر این که اولویت با فروش بلیت به صورت سری است و در صورت اتمام فروش اینترنتی بلیت‌های سری بلیط تکی عرضه نخواهد شد، خاطرنشان کرد: قیمت هر قطعه بلیت تکی ١٠ هزار تومان و قیمت سری آن ٨ هزار تومان تعیین شده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.