جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
19:35 | | فجر 35

سینماهای ساحل و فلسطین اصفهان؛ میزبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

سینماهای ساحل و فلسطین اصفهان؛ میزبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: ۱۶ فیلم از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر از ۱۴ تا ٢۱ بهمن در سینماهای ساحل و فلسطین اصفهان به روی پرده می‌رود.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، پرویز طاهری معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه ١۶ فیلم از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر از ١۴ تا ٢١ بهمن در سینماهای ساحل و فلسطین به روی پرده می‌رود، گفت: پیش‌فروش بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در اصفهان از ساعت ٨ صبح دوشنبه چهارم بهمن ماه آغاز می‌شود و ساعت ١٢ شب پنج‌شنبه ٧ بهمن ماه به پایان خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌ها و نهادهای متقاضی خرید بلیت‌های جشنواره لازم است زودتر جهت خرید بلیت‌ها اقدام کنند، افزود: علاقمندان امسال می‌توانند بلیت‌های خریداری شده خود را در نرم‌افزار تلفن همراه خود مشاهده نمایند، اما برای دیدن فیلم‌ها همراه داشتن بلیت کاغذی الزامی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان،طاهری با بیان اینکه پیش فروش اینترنتی بلیت سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به صورت بسته‌ای برنامه‌ریزی شده است، خاطرنشان کرد: خرید بلیت با ورود به سایت و ثبت نام با کد ملی امکان‌پذیر است و هر کاربر با کد ملی مشخص، امکان انتخاب حداکثر چهار سانس از سینماها و در هر سانس حداکثر ٢ بلیت را خواهد داشت.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: متقاضیان با مراجعه به سایت ویژه پیش‌فروش اینترنتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به آدرس cinogram.com می‌توانند بلیت خود را خریداری کنند و  بلیت‌های خریداری شده در حساب کاربری خریداران با پیک ارسال خواهد شد.

 

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.