چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
15:04 | | فجر 35

اطلاعیه روابط عمومی جشنواره فیلم فجر درباره پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره

اطلاعیه روابط عمومی جشنواره فیلم فجر درباره پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره

روابط عمومی جشنواره فیلم فجر اعلام کرد: با توجه به استقبال گسترده از پیش فروش اینترنتی بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، سامانه پیش‌فروش اینترنتی برای کاربران تهرانی به همین دلیل در ساعات اولیه برای خرید بلیت دلخواه، با اختلال مواجه شده که ضمن پوزش، اعلام می‌شود پیش‌فروش بلیت‌ها در تهران ساعت ۱۲ شب دوشنبه ۴ بهمن ماه به پایان خواهد رسید و زمان کافی برای مراجعه و پیش‌خرید بلیت‌ها وجود دارد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، بر اساس اعلام قبلی سامانه پیش‌فروش اینترنتی بلیت فیلم‌های جشنواره فیلم فجر از ساعت ۸ صبح جمعه امروز اول بهمن ماه فعالیت خود را آغاز کرد و در ساعات گذشته، این سامانه به دلیل حجم بالای مراجعه‌کننده در ساعات اولیه برای خرید بلیت دلخواه با اختلال مواجه شد که ضمن پوزش از مخاطبان جشنواره، اعلام می‌شود این مشکل با تأمل و صبوری مخاطبان، حل خواهد شد.
گفتنی است؛ پیش‌فروش بلیت‌ها در تهران ساعت ۱۲ شب دوشنبه ۴ بهمن ماه به پایان خواهد رسید و زمان کافی برای مراجعه و پیش‌خرید بلیت‌ها وجود دارد.
علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت ویژه پیش‌فروش اینترنتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به آدرس cinogram.com بلیت خود را خریداری کنند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.