شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
17:58 | | فجر 35

تأکید دبیر جشنواره فیلم فجر بر افزایش ظرفیت فروش بلیت برای مخاطبان جشنواره

تأکید دبیر جشنواره فیلم فجر بر افزایش ظرفیت فروش بلیت برای مخاطبان جشنواره

«محمدرضا فرجی» مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر با اشاره به تأکید دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: با توجه به استقبال صورت گرفته از سوی مردم، امسال ظرفیت فروش بلیت برای مخاطبان جشنواره افزایش خواهد یافت.
«محمدرضا فرجی» در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره اعلام کرد: امسال نسبت به دوره‌های گذشته، ظرفیت بیشتری به فروش بلیت برای مخاطبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اختصاص داده شده است.
او با اشاره به اختصاص بلیت برای سهمیه‌های مختلف و حواشی به وجودآمده در فضای مجازی در این زمینه اظهار داشت: به روال هرساله جشنواره فیلم فجر، بخش کوچکی از سهمیه‌بندی بلیت‌ها در سینماهای مردمی به صاحبان آثار، مهمان‌ها و مدیران سینماها اختصاص می‌یافت که این ظرفیت، مشخص و تعیین شده‌ بود؛ اما بر اساس تأکید امسال دبیر جشنواره فیلم فجر، ظرفیت بلیت‌های مهمان کم شده و این ظرفیت، در اختیار مردم قرار گرفته است.
فرجی تأکید کرد: ظرفیت بلیت‌های مردمی کاملا محفوظ است که درصدی به فروش اینترنتی و درصدی به فروش گیشه اختصاص پیدا کرده است و با توجه به استقبال صورت گرفته این ظرفیت افزایش پیدا خواهد کرد.
سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود. اخبار، مطالب، عکس‌ها و ویدئوهای این جشنواره علاوه بر سایت، از روی کانال رسمی جشنواره فجر به آدرس http://telegram.me/fajrfilmfest35 قابل مشاهده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.