پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
19:27 | | فجر 35

ایوبی در بازدید از ستاد جشنواره: اختصاص بیشترین ظرفیت بلیت‌های فجر۳۵ به مردم

ایوبی در بازدید از ستاد جشنواره: اختصاص بیشترین ظرفیت بلیت‌های فجر۳۵ به مردم

«حجت‌الله ایوبی» رئیس سازمان سینمایی از ستاد برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بازدید کرد.او در این بازدید با اشاره به اختصاص بیشترین ظرفیت بلیت‌های فجر۳۵ به مردم، گفت: امسال برخلاف سال‌های گذشته بلیت‌های مهمان را به حداقل ممکن کاهش دادیم.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، در این بازدید، رئیس سازمان سینمایی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف ستاد برگزاری جشنواره، با مسئولان بخش‌های مختلف به گفت‌وگو پرداخت و در جریان فعالیت‌های انجام شده قرار گرفت.
«حجت‌الله ایوبی» همچنین در نشستی با حضور «محمد حیدری» دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و سایر مدیران ستادی جشنواره، درباره محور فعالیت‌های پیش‌روی جشنواره به بحث و تبادل‌نظر پرداخت و در جریان روند پیش‌فروش سینماهای مردمی و چگونگی دستیابی مردم به بلیت‌های این دوره از جشنواره قرار گرفت.
رئیس سازمان سینمایی در این دیدار گفت: آنچه مطمئنم و از نزدیک شاهد بودم، این است که امسال تمامی تلاش ما و دبیرخانه جشنواره فیلم فجر بر این بود تا از تمامی ظرفیت سینماها استفاده کنیم و آنها را در اختیار مردم قرار دهیم. برخلاف سال‌های گذشته که تعداد زیادی بلیت مهمان داشتیم، امسال تمامی بلیت‌های مهمان را حذف کردیم و به حداقل ممکن کاهش دادیم.
وی ادامه داد: امسال قرار بود سامانه فروش بلیت اینترنتی در سراسر کشور فعالیت کند، در حالی که سامانه‌های گذشته فقط به تهران محدود می‌شد. دبیرخانه جشنواره برای انجام این کار با یک شرکت معتبر هماهنگ کرد و نمی‌توان برای این اتفاق دبیرخانه را سرزنش کرد، اما به هر حال، این اتفاق ناخواسته افتاد که باعث تأسف همه ماست و تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا جشنواره فیلم فجر، نهایت رضایت را برای مردمی که سینما با انرژی آنها به پیش می‌رود و موفقیت کسب می‌کند، بر آورده سازد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدوارم در روزهای باقی مانده جشنواره فیلم فجر بتواند با فیلم‌های موفقی میزبان مردم باشد تا این اتفاق ناخواسته جبران شود.
سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود. اخبار، مطالب، عکس‌ها و ویدئوهای این جشنواره علاوه بر سایت، از روی کانال رسمی جشنواره فجر به آدرس http://telegram.me/fajrfilmfest35 قابل مشاهده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.